Başkan Özkan’dan Roman vatandaşlara destek sözü


  • Karacabey Roman Kültürünü Yaşatma ve Eğitim Derneği Başkanı Erkan Bağlamacı ve dernek yönetimi önceki gün düzenledikleri ziyaretle, Belediye Başkanı Ali Özkan’a başarı dileklerini iletti. Ziyarette Özkan, Dernek Başkanı Bağlamacı’ya aktif çalışmalarından ötürü teşekkür plaketi takdim etti.
  • Karacabey’de Saadet ve Hamidiye Mahallesi Roman Kültürünü Yaşatma ve Eğitim Derneği Başkanı Erkan Bağlamacı ile dernek yönetimi, geçtiğimiz gün Belediye Başkanı Ali Özkan’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette derneğin çalışmaları hakkında Başkan Özkan’a bilgi veren Bağlamacı, desteklerinden ötürü de Özkan’a teşekkürlerini ileterek, başarı dileklerinde bulundu.

Kültürel zenginlik

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Özkan da “Roman kültürü, dünyanın farklı bölgelerine yayılmış zengin ve renkli bir kültürdür. Bizler de roman vatandaşlarımızın daha iyi yaşam koşullarına sahip olması, özellikle de roman gençlerinin eğitim ve istihdamları başta olmak üzere daha müreffeh yaşam koşullarına kavuşturulması için çaba göstermeye devam edeceğiz. Dernek Başkanı Erkan Bağlamacı, büyük bir fedakârlık yaparak kendi şahsi dükkanını, dernek yararına karşılıksız 5 yıl boyunca tahsis etmiş ve büyük takdir toplamıştı. Bizler de bu duygu ve düşüncelerle kendisini tebrik ediyor, Roman vatandaşlar adına teşekkür plaketimizi kendisine takdim ediyoruz’’ diyerek, Bağlamacı’ya plaket takdiminde bulundu.

Lütfen Paylaşın ve Beğenin