Başkan Özkan’dan Ankara’da Önemli Görüşmeler

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Bursa Milletvekili Mustafa Esgin ve AK Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan ile Ankara çıkarması yaptı. 

Özkan gerçekleştirdiği ziyaretlerde, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli başta olmak üzere çeşitli makamlardaki isimlerle ilçede hayata geçirmeyi planladıkları projeleri değerlendirmek ve gündemdeki konuları görüşmek üzere temaslarda bulundu.
Ziyaretlerde, Bursa Milletvekili Mustafa Esgin ve AK Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan da yer aldı. Özkan’ın Ankara temasları kapsamında ilk durağı, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli oldu.

Tıbbi ve aromatik bitkiler yeni kazanç kapısı olabilir

Gerçekleşen görüşmelere istinaden Başkan Özkan, Karacabey’de tarımsal alanda yürütülen projelerle ilgili görüş alışverişinde bulunduklarını söyledi. Özkan, özellikle tıbbi ve aromatik bitkilerin ilçe genelinde ekonomik kazanç kapısı olması yönünde çalıştıklarını belirterek, bunun yanında çevre düzeni planı çalışmaları hakkında da verimli görüşmeler gerçekleştirdiklerini söyledi.

Yoğun ziyaret programı

Başkan Ali Özkan; Ankara temasları kapsamında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ar-Ge Başkanı Hamza Dağ, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Dış İlişkiler Başkanı, önceki dönem İçişleri Bakanı ve Bursa Milletvekili Efkan Ala, AK Parti Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcısı Mehmet Tunçak ile Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey ile görüştü.

 

###

Lütfen Paylaşın ve Beğenin