______6 Katlı Otoparkın Temeli Atıldı____

6 katlı ve 290 araç kapasiteli otoparkın temeli törenle atıldı.

Törene, İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı ve Bursa Milletvekili Sayın Hakan Çavuşoğlu, İlçe Kaymakamı  Dr. Yusuf Gökhan Yolcu, AK Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan, İlçe Müftüsü  Naci Yalçınkaya, geçmiş dönem belediye başkanlarından  Erol Onur, Belediye Meclis Üyeleri, Cumhur İttifakı Meclis Üyesi Adayları, AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Yöneticileri ve vatandaşların katılımıyla eski vergi dairesi yerine yapılacak olan 6 katlı 290 araçlık modern otopark binasının temeli atıldı. 

Kent merkezinde tam bir çile haline gelen otopark sorununu 6 katlı ve 290 araç kapasiteli otopark ile çözümlemeyi amaçladıklarını  belirten Başkan Ali Özkan, ” En önemli sorunlarımızdan biri araç çokluğu dolayısıyla, bitişik nizam yapılanma çerçevesinde otopark derdi. 

Ayrıca,iki bin araçlık bir otopark projemiz var. Bugün 290 araç kapasiteli otoparkımızın temelini atıyoruz. Eski cezaevinin olduğu yeri açık otopark olarak vatandaşlarımızın hizmetine sunduk.

“SEÇİLMEMİZ HALINDA YENİ PROJELERİMİZ VAR”

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde şahsıma yeniden görev verilmesi helinde,yeni dönemde bu projelerimizi bir bir hayata geçireceğiz. Sıkıntı nerede varsa Karacabey Belediyesi orada olmaya devam edecek. Yardımcı olmak gayretiyle vatandaşlarımızın refahını yükseltmek için her türlü faaliyetin içerisindeyiz ve olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu. 

 

 

 

Lütfen Paylaşın ve Beğenin