______BAŞKAN ÖZKAN’IN KIRDIĞI KALPLERİ,BAŞHEKİM ONARDI ____

Yayınımız Hemodiyaliz Hastalarını Yetkililere Anımsattı

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan’ın, geçtiğimiz Ramazan Bayramı’nda ailesi ve meclis üyeleri ile birlikte Karacabey Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek, hastalara bayram kutlamasında bulunduklarını ve geçmiş olsun dileklerini ilettiğini haberleştirmiş ve sizlere sunmuştuk.

 Haberimizin son bölümünde ise, Başkan Özkan ve beraberindeki zevatın, Hemodiyaliz Ünitesi’nde tedavi gören hastaları unuttuklarını ve bu yüzden servisteki hastaların Başkan Özkan’a kalben kırıldığını ifade etmiştik!

Haberimizin yayınlanması üzerine, Karacabey Devlet Hastanesi yönetimi derhal harekete geçerek, Hemodiyaliz hastalarına özel bir ziyaret gerçekleştirdiler. Başhekim Dr. Arif  Kadri Balcı önderliğinde gerçekleştirilen ziyarette  hastalara tek tek ilgi gösterilerek, geçmiş Ramazan Bayramları kutlandı ve “Geçmiş olsun” dileğinde bulunuldu. Diyaliz hastalarına bir istekleri olup olmadığının güler yüzle sorulması üzerine ise hastalar bir istek ve şikayetleri olmadığını, servis doktoru ve hemşireler ile  personelden ve servis şoföründen son derece memnun olduklarını,burasını adeta evleri gibi gördüklerini  söylediler. 

Bayram geçmiş de olsa, güler yüzle yapılan bir kutlama ve kendilerine gösterilen ilgi, Başkan Ali Özkan’ın  hemodiyaliz hastalarının  kırdığı hasta kalpleri bir nebze olsun onarmış mıdır dersiniz?

 

 

 

 

 

Lütfen Paylaşın ve Beğenin