____Dualar Karacabey Spor İçin____

KARACABEY’DE SPOR HEYECANI YAŞANIYOR 

Gürel ERGEN-

Spor Toto 3.Lig 3.Grupta Play-Off’a kalan Mavi Siyahlı Karacabey Birlikspor A.Ş. bilindiği gibi, yarı final karşılaşmasının ilkini, 10 Mayıs 2019 Cuma günü  (yarın) saat 16.00’da  Serik Belediyespor ile Serik İsmail Ogan Stadyumunda oynayacak.  Bu karşılaşmanın rövanşı ise, 15 Mayıs 2019 Çarşamba günü Karacabey M.Fehmi Gerçeker Stadyumunda oynanacak.

Mavi siyahlılar, yarı final karşılaşması için Antalya’da kampa girdi ve bugün maç için ANTALYASPOR Tesislerinde yoğun şekilde bir çalışma gerçekleştirdi.

Yarın Karacabey halkı heyecanla Serik’ten gelecek maç sonucunu bekleyecek. Gelecek haberin Karacabey Birlikspor A.Ş.’nin farklı bir skorla maçı kazandığı şeklinde olması tek dileğimizdir.

Köylüsü, kentlisi ile Karacabey halkı, Karacabey Birlikspor’dan bu yıl mutlaka 2.Lige yükselmesini  istiyor ve bekliyor. Mavi siyahlı temsilcimiz de  hiç kuşkusuz ki bunu başaracak inanç,motivasyon ve güce sahip bulunuyor.

Futbolcu kardeşlerimize önerimiz; tüm Karacabey halkının kendilerini yürekten desteklediklerini unutmayarak, centilmence ama mutlaka galibiyet için canlarını dişlerine takarak örnek bir mücadele sahnelemeleridir.

HADİ KARACABEY SPOR A.Ş.,  ŞU ANA KADAR BAŞARDIN. BUNDAN SONRA DA BAŞARACAKSIN. 

TÜM KARACABEY HALKI ARKANIZDA…

SİZİ SEVİYOR VE BAŞARILARINIZ İÇİN DUA EDİYORUZ.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
E-bulten
Facebook
Facebook