____KOÇ’UN CİDDİ SAĞLIK SORUNLARI MI VAR?__

Demokrat Parti Belediye Başkan Adayı Ergün Koç’un, geçtiğimiz akşam katıldığı Kurşunlu Mahallesi gezisi sonrasında rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

Koç’un çok ciddi bir rahatsızlığı olduğu, iğne ile ayakta durabildiği; seçim çalışmalarına aktif olarak katılmasının olanaksız olduğu, bedeninin seçim temposunu kaldıramayacağının doktorları tarafından kendisine ifade edildiği verilen bilgiler arasında…

İddiaya göre,bu gelişme üzerine Koç, çalışma arkadaşları ve meclis üyesi adayları ile yaptığı toplantı sonrası adaylıktan çekilmeyi ciddi ciddi düşündüğünü kendilerine ifade etti.

Karacabeyyenihaber.com’un güvenilir istihbarat kaynaklarından aldığı bilgiye göre, Koç, bu hafta içerisinde yaptıracağı sağlık kontrolleri sonrasında kesin kararını verecek.Ve çok büyük bir olasılıkla Millet İttifakı’nın İYİ PARTİ  Karacabey Belediye Başkan Adayı Ayhan TAYFUR lehine adaylıktan çekileceği  de iddialar arasında bulunuyor.

Öte yandan,Yüksek Seçim Kurulu bugünkü 31 Mart 2019 tarihinde kesinleşen aday listelerini açıkladı.Buna göre, herhangi bir aday vefat etmiş  olsa bile, ismi seçimlere zorunlu olarak katılacak.

Koç’un adaylıktan çekilmesi halinde, durumun Karacabeyli seçmene usulünce izah edilmesi ve rahatsızlığı nedeniyle çekilmiş olan Koç’a boş yere oy verilmemesinin sağlanması gerekecek.

Lütfen Paylaşın ve Beğenin