____U-12 Namağlup Şampiyon Oldu___

Karacabey’de alt yaş takımlarının başarıları ilçe halkını gururlandırmaya devam ediyor. Karacabey Belediyespor’un U-12 Takımı, bölgesel düzeyde düzenlenen ve 1 yıl boyunca 10 takımın mücadele ettiği U-12 Ligi’nde sezonu namağlup şampiyon tamamladı.
 Karacabey Belediyesi’nin, ‘sportif kent’ hedefi doğrultusunda spora ve sporcuya yönelik destekleri meyvelerini vermeye devam ediyor.

Karacabey futbolunun geleceğini oluşturan altyapı takımları, bölgesel düzeyde düzenlenen ve 1 yıl boyunca 10 takımın mücadele ettiği U-12 Ligi’nde ilçeyi başarıyla temsil etti.

Karacabey adına mücadele eden Karacabey Belediyespor ve Karacabey Gençlerbirliği takımları sezonun final maçını oynama başarısı gösterirken, müsabakayı 1-0 kazanan Karacabey Belediyespor U-12 takımı, ligi şampiyon olarak tamamladı.

Müsabakaların tamamlanmasıyla birlikte, Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan tarafından Eskikaraağaç Mahallesi Şehriyar Tesisleri’nde iki takıma da yemek verildi.

Spora ve sporcuya destek sürecek

Müsabakalarda final oynama hakkı elde eden 2 Karacabey takımıyla da gurur duyduklarını ifade eden Başkan Özkan, “Her iki takım oyuncularımızı, hocalarını ve ailelerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Karacabeyli sporcuların elde ettiği başarılar hepimizin göğsünü kabartıyor. İlçemizde sporun 7’den 70’e yaşam biçimi haline gelmesini hedefliyor ve bu konuda somut adımlar atıyoruz. Karacabey Belediyesi olarak, spora ve sporcuya tam desteğimiz devam edecek” ifadelerini kullandı.

 

Lütfen Paylaşın ve Beğenin