_____Bozbey’e Karacabey’de Büyük Sevgi_____

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey Karacabey’de Coşku ile Karşılandı

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, Karacabey’in Saadet Mahallesi Panayır Caddesi’nde Romanlar’ın davul ve zurnalı karşılaması sırasında kendini müziğe kaptırdı. Mustafa Bozbey, vatandaşlarla  Roman Havası oynayarak günün stresini attı.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey’in Karacabey ziyareti ilginç ve renkli görüntülere sahne oldu.Mustafa Bozbey Karacabey’de, Romanlar’ın çoğunlukla yaşadığı Saadet Mahallesi’ndeki esnaf ziyaretinde davul ve zurnalarla karşılandı. Bozbey halkı selamlayarak, esnafa hayırlı işler diledi.

Seçim Çalışması Kapsamında İlçemizi ziyaret eden Millet İttifakının Cumhuriyet Halk Partili Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey Halkın yoğun ilgisi ve coşkuyla karşılandı. Gündüz Etabında Karacabey Ticaret Sanayi Odası, Muhtarlar Derneği, Çarşı ve Pazar yeri esnafı ve Saadet Mah. Ziyaretlerinde bulundu. Akşam Etabında ise Gazi, Yeni ve Esentepe Mahallelerinde Karacabeylilerle buluştu.

Karacabey Ticaret Sanayi Odası Başkanı Naci Güncü Karacabey’in ekonomik yapısı hakkında bilgi verdikten sonra istihdama yönelik görüş alışverişinde bulunuldu.

Muhtarlar derneği ziyaretinde; Muhtarların demokrasinin temeli olduğunu ve Belediye Başkanlarının en büyük yardımcısının muhtarlar olduğunu vurgulayan Bozbey; Nilüfer’de herhangi bir mahallede bir çalışma yapılmadan önce mahallenin muhtarına bilgi verildiğini belirtti. Yönetim sürecinde muhtarların katıldığını, kendisinin de bir muhtar çocuğu olduğunu ifade etti.

Akşam etabında Gazi, Yeni Mah. Ve Esentepe kahve ziyaretleriyle halkla buluşan Bozbey İlk ve Ortaokul öğrencileriyle öğretmenlere ücretsiz ulaşım imkânı sağlanacağını ve diğer tarifelerde %25 indirim uygulanacağını belirtti. Ayrıca su kalitesinin arttırılarak çeşmeden su içilebileceğini ve mevcut tarifede evler için %25 işyerleri için %20 indirim uygulanacağını, meraların ıslah edilerek hayvancılığın gelişimine katkı sunulacağını, üretim ve tüketim kooperatifleri kurularak üreticinin ürününün değerinde tüketiciye ulaştırılmasını ve tüketicinin de bu ürünlere daha ucuza ulaşacağını ifade etti.

Lütfen Paylaşın ve Beğenin