___KARACABEYSPOR LİG İKİNCİSİ OLDU____

Karacabey Birlikspor A.Ş.,lig ikinciliğini büyük oranda belirleyecek olan maçta, konuk ettiği Kocaelispor’u 2-1’lik skorla yenmeyi başardı.

Konuk ekip, ilk yarıyı 0-1 önde bitirerek avantajlı olmasına rağmen ikinci yarıda ev sahibi ekibine boyun eğmek zorunda kaldı. 2-1.

Karacabeyspor liğ ikinciliğini büyük ölçüde belirleyecek mücadelede aynı puandaki Kocaeli’ni konuk etti.Tamamen dolu olan tribünlere karşı şahane bir zeminde oynanan karşılaşmanın 15 dakikası karşılıklı deneme atakları ile geçti.Devamında süratlenen Kocaelisporlular 21.dakikada öne geçti.Bu dakikada Sefa’nın ortasında Sinan’ın vuruşu kaleciden döndü.Ve Gökdeniz vuruşu tamamladı.Devre 0-1 sona erdi.

İkinci yarının başlangıcında konuk ekip Gökdeniz ile farkı ikiye çıkarma fırsatını değerlendiremedi. Karacabeyspor’un beraberlik golü 57.dakikada Mustafa Apardı ile geldi.Uzatma dakikalarında  savunmaya geçen rakibe karşı dayanılmaz bir baskı oluşturan Karacabeyspor beklediği gole kavuştu. 90+4’de Cenk Özkaçar mavi siyahlıları ikinciliğe taşıyan ve güçlü rakibi Kocaelispor’u adeta yıkan golü kaydetti.

Bu esnada Karacabeyspor taraftarlarının tribünlerdeki sevinci görülmeye değerdi.

Karacabey Yeni Haber,mavi siyahlı tüm futbolcuları, antrenörünü ve  tüm emeği geçenleri kutlar,başarılarının devamını diler.. 

Lütfen Paylaşın ve Beğenin