________Kitap,Kültür ve Yöresel Ürün Günleri…

 Karacabey Belediyesi tarafından düzenlenen Kitap, Kültür ve Yöresel Ürün Günleri başladı

Karacabey Belediyesi’nin geleneksel olarak her yıl düzenlemeye başladığı Kitap Kültür ve Yöresel  Ürün Günleri etkiliğinin açılışına Karacabey Kaymakamı  Dr.Yusuf Gökhan Yolcu, Belediye başkanı Ali Özkan ve protokol mensupları ile öğrenciler katıldı.

Belediye Başkanı Özkan. ” Bu etkinlikle Çocuklarımıza örnek olmaya çalıştık. Geleceğimiz olan  yavrularımızı şimdi de kitaplarla buluşturacak olmanın sevincini yaşıyoruz.

Ayrıca etkinliğimizde,  tanınan ve ünlü olan yöremizin mahalli ürünlerini halkımızla buluşturuyoruz. Bu etkinliğin hazırlanmasına katkı sağlayan herkese çok teşekkür ediyorum”şeklinde konuştu. 

18 – 28 Nisan 2019 tarihleri arasında açık olacak Kitap,Kültür ve Yöresel Ürün Günleri etkiliğinde, Karacabey Kaymakamı Dr. Yusuf Gökhan Yolcu, Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan ve protokol üyeleri küçük çocuklar için bastırılan kitapları dağıttılar.

Kitap dağıtımı esnasında Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, miniklerden bu kitapları bir kenara atmayıp, mutlaka  okuyacakları konusunda söz istedi.

Lütfen Paylaşın ve Beğenin