______Limak Enerji’den Aşure Günü Etkinliği__

LİMAK ENERJİ, MÜŞTERİLERİNE AŞURE İKRAM ETTİ
LİMAK ENERJİ’DEN AŞURE GÜNÜ ETKİNLİĞİ
LİMAK ENERJİ, AŞURE GÜNÜ’NÜ MÜŞTERİLERİ İLE KARŞILADI
LİMAK ENERJİ’DEN MUHARREM AYINDA MÜŞTERİLERİNE AŞURE İKRAMI

Limak Enerji bolluk ve bereketin simgesi Muharrem ayı nedeniyle müşterilerine aşure ikramında bulundu.

Muharrem Ayının 10’uncu günü olan Aşure Günü’nde Genel Müdürlük ve 9 Bölge Müdürlüğü’nde 6000 kişiye aşure dağıtımı gerçekleştiren şirket, bu özel günü müşterileri ile birlikte karşıladı. Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’daki müşterilerine özenle hazırlanan aşureleri ikram eden Limak Enerji Bölge Müdürleri, paylaşmanın önemine vurgu yapan bu önemli gün vesilesiyle müşterileri ile gönül bağı kurdular.

Müşteri İşlem Merkezi’ne (MİM) gelen müşterilerine kendi elleriyle aşure ikram eden Bandırma Bölge Müdürü Tuncay Canbey müşterilerle birebir iletişimde bulundu.

Limak Enerji Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac ise, “Aşure, içerisinde birbirinden farklı yiyeceklerin bulunması ve bu yiyeceklerin ortak bir tatta buluşmasıdır. Bu manada Aşure, birlik, beraberlik ve dayanışmanın, kardeşliğin simgesi, kültürümüzün de önemli bir parçasıdır.

Böylesi günler bizlere paylaşmanın önemini gösteriyor. Bizler de bu özel günler vesilesiyle müşterilerimizle ortak bir paydada buluşuyoruz. Her yıl binlerce kişiye aşure dağıtımı gerçekleştiriyoruz. Bu yıl da 6000 kişiye ikramda bulunduk. Muharrem Ayı ve Aşure Günü’nün tüm ülkemize huzur ve bereket getirmesini diliyorum.” dedi.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Aşure Günü’nü unutmayan Limak Enerji’ye işlem yapmak için gelen vatandaşlar ise böylesi bir sürprizle karşılaşmanın kendilerini mutlu ettiğini ilettiler.

 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
E-bulten