___Özkan,”Açık Kapı Günleri”Başlatıyor__

“İnsan odaklı” anlayışla hareket eden ve ilçeyi ‘ortak akılla’ yönetmeye devam eden Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, yeni bir proje başlattı.

Vatandaşlara daha sağlıklı ve yerinde çözüm amacıyla başlatılan “Açık Kapı Günleri” projesi kapsamında, ilçe halkıyla birebir görüşecek olan Özkan, vatandaşların görüş ve önerilerini dinleyecek.
 Başkan Özkan ile yüz yüze gerçekleşecek Açık Kapı Günleri buluşmaları, her cuma günü saat 15.00’de belediye başkanlık makamında yapılacak.
 Karacabey’i ‘ortak akılla’ yönetmeye devam ettiğini her fırsatta dile getiren Belediye Başkanı Ali Özkan, yeni bir projeyi daha hayata geçirdi.

Vatandaşlara daha sağlıklı ve yerinde çözüm amacıyla başlatılan “Açık Kapı Günleri” projesi kapsamında Başkan Özkan, her hafta vatandaşlarla birebir görüşerek, görüş ve önerilerini dinleyecek.

Başkan Ali Özkan ile yüz yüze gerçekleşecek buluşmalar, her cuma günü saat 15.00’de belediye başkanlık makamında düzenlenecek.

Vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz

Göreve geldikleri günden bu yana her fırsatta vatandaşların yanında olmaya gayret gösterdiklerine vurgu yapan Başkan Ali Özkan, ilçenin her yönüyle gelişimi adına yoğun gayret gösterdiklerini ifade ederek, bu noktada ortak aklın öneminin de altını çizdi.

Karacabey’in ortak menfaatleri doğrultusunda çalışmalara tüm hızıyla devam edeceklerini belirten Özkan, her cuma günü gerçekleşecek buluşmalara vatandaşları davet ederek, hep birlikte Karacabey için çalışmaya devam edeceklerini kaydetti.

 

Lütfen Paylaşın ve Beğenin