__En Büyük KARACABEY !__

HERKESE TEŞEKKÜR VAR DA, BASINA YOK  MU ?!

Gürel ERGEN-Karacabey’in profesyonel futbol liglerindeki gururu Karacabey Belediyespor’un 2. Lige yükselmesiyle birlikte,  haklı olarak kentteki coşku ve heyecan doruğa ulaşmış bulunuyor.Gerçi her galibiyet sonrası Karacabey YENİ HABER olarak,Karacabey Belediyespor’u kutlayarak,başarılarının devamını diledik ama,burada bir kez, hatta bin  kez  daha  kutlamak  isteriz:  Erken gelen, erişilmez başarın KUTLU OLSUN ŞAMPİYON !

Karacabey Kaymakamı Yusuf Gökhan Yolcu, Karacabey Belediye Başkanı ve Belediyespor Onursal Başkanı Ali Özkan, Cumhuriyet Başsavcısı Serdar Günay ve Emniyet Müdürü Sakıp Yalta, Karacabey Belediyespor’un TFF 2. lige yükselmesi nedeniyle kulübe yaptıkları ziyarette tebriklerini ileterek destek mesajı vermeleri halkımız arasında takdir topladı.

Karacabey Belediyespor tesislerinde, Kulüp Başkanı İsmail Ülker ve kulüp yöneticileri ile bir araya gelen protokol üyeleri, şampiyonluk sürecini değerlendirirken, bu büyük başarıdan dolayı çalıştırıcısından, futbolcusuna,top toplayıcısından,temizlik hizmetleri görevlilerine kadar tüm emeği geçenleri kutladılar.

Ama bir tek kuruluşu, halkın gözü,kulağı,dili olan YEREL ve ULUSAL BASINI UNUTTULAR ! Gerçi Başkan Özkan, konuşmasının bir yerinde tüm kent dinamiklerinin bu başarıda katkısı olduğunu   kurum ve kuruluşları tek sayarak  vurguluyor ama, nedense açık açık ‘BASIN’ demiyor!!!

Oysa futbolcularla onları karda kışta,ayazda sıcakta yalnız bırakmayan futbolculara, taraftarlara ve Karacabey Belediyespor’u sevenlere moral motivasyonu yükleyen BASIN unutuluyor !!!

Başkan Ali Özkan’ın sözleri şöyle;

Karacabey olarak, büyük bir mutluluğu hep birlikte paylaşıyoruz. Gururumuz Karacabey Belediyespor, 3. Lig’de büyük bir başarı hikayesine imza atarak, 2. Lig’de oynama şansı yakaladı. Sezonun bitimine 6 maç kala, takımımız 19 puan farkla zaten liderdi. Bu başarıda, tüm kent dinamiklerinin katkısı var. Kulüp başkanımız, yöneticilerimiz, taraftarımız, sporcularımız, teknik direktörümüz, kaymakamından belediye başkanına, emniyet camiasından adliyeye kadar, herkesin bu süreçte olumlu katkıları var. Birlik ve beraberlik içerisinde bu başarıyı yakaladık. Türkiye’de örnek olarak gösterilecek bir başarıya hep birlikte imza attık. İnşallah kulübümüzün bu başarısı hız kesmeden devam edecek.

Karacabey KaymakamI Yusuf Gökhan Yolcu ise, Karacabey Belediyespor’un burada kalmayacağını ve daha da ileri gideceğini düşündüğünü ifade ederek, tüm kulüp yöneticilerini ve futbolcularını gönülden kutladı.

Karacabey Belediyespor Başkanı İsmail Ülker’in  2 ligde de iddialı olacaklarını söylemesi dikkat çekti.

Karacabey’in ilk ve tek İnternet Gazetesi olan Karacabey YENİ HABER,elbetteki Karacabey Belediyespor’a olan desteğini ve sevgisini takdir toplamak,teşekkür almak için sürdürmüyor.Sevdiğimiz, yaşadığımız,hayat bulduğumuz güzel Karacabey’imizin adı tüm ülkemizde değil,tüm dünyada  sporda da duyulsun isteriz.

Varsın hiçbir yetkili Basın’a teşekkür etmesin ama, (Eminiz ki,diğer basın çalışanı arkadaşlarımız da öyle) biz Karacabey Belediyespor’un 2, lige yükselmesinde emeği geçen herkese bin  kez daha yürekten TEŞEKKÜR EDİYORUZ!

 

 

Lütfen Paylaşın ve Beğenin