‘HALİL İBRAHİM SOFRASI’ ŞAHMELEK’TE KURULDU

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, ‘Mobil Başkan’ sloganı ile gerçekleştirdiği ‘Halil İbrahim Sofrası’ isimli vatandaş buluşmalarını  sürdürüyor…


‘Halil İbrahim Sofrası’ etkinliklerine, önceki gün Şahmelek Mahallesi’nde devam eden Karacabey’in Mobil Belediye Başkanı Ali Özkan, vatandaşlarla bir araya gelerek sorunları ve talepleri vatandaşlarla birlikte masaya yatırdı.

 Karacabey’in Mobil Belediye Başkanı Ali Özkan, ‘Mobil Başkan’ sloganı ile gerçekleştirdiği ‘Halil İbrahim Sofrası’ etkinliklerini  sürdürürken, belediyenin gerçekleştirdiği yatırımları da yerinde inceledi.

Mobil Başkan  Özkan, Şahmelek Cami’nde kılınan sabah namazı sonrası mahalle kahvesinde kurulan sofrada vatandaşlarla aynı masayı paylaştı. Sorun ve çözüm önerilerini saptayan Mobil Başkan, belediye tarafından gerçekleştirilen yatırımları da denetledi.

“Vatandaşlarımızla Birlikte Çözüm Yolları Geliştireceğiz”

AK Parti İlçe Başkanı Murat Erol’un da hazır bulunduğu ‘Halil İbrahim Sofrası’ etkinliğinde, bu tarz toplantıları çok önemsediklerini kaydeden Mobil Başkan Ali Özkan; “Karacabey Belediyesi olarak, Halil İbrahim Sofrası ismini verdiğimiz vatandaş buluşmalarında, merkez-kırsal ayırt etmeden kahvehanelerde, camilerde bu toplantıları gerçekleştiriyoruz. Karacabey Belediyesi’nden herhangi bir talebiniz, isteğiniz, sıkıntınız varsa onları dinlemeye, sizlerle beraber değerlendirmeye ve çözüm yollarını geliştirmeye her zaman hazırız ve bunu geliştirerek sürdürmeye de son derece kararlıyız” dedi.

“Karacabey’de Büyük Ölçekli Hizmetler Gerçekleşiyor”

Karacabey genelinde  devlet tarafından otoyol, köprü, baraj gibi büyük ölçekli projelerin hayata geçirildiğinin altını çizen Mobil Başkan Ali Özkan, Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Karacabey Belediyesi olarak da modern kentleşme adına birçok projeyi hayata geçirdiklerini söyledi.

Büyükşehir Yasası’nın ilk yürürlüğe konmasından sonra yaşanan bürokratik uyum sorunlarının hızlıca aşılarak, ilçe genelindeki 85 mahalleye önemli yatırımlar kazandırdıklarını sözlerine ekleyen Mobil  Belediye Başkanı Ali Özkan, oldukça güçlendirdikleri mali yapı sayesinde  süreç içerisinde istenilen tüm başarılara ulaşılacağını kaydetti.

“Yetkililerin İlgisinden Memnunuz”

Belediye Başkanı ile aynı masayı paylaşarak sorunlarını aktarmaktan ve belediyenin mahallelerine gerçekleştirdiği yatırımlardan duydukları memnuniyeti aktaran Şahmelek Mahallesi sakinleri de, “Büyükşehir Yasası ile mahalle statüsüne kavuşmamız ve modern belediyecilik imkânlarından faydalanmanın yanı sıra; yetkililerin mahallemize gelerek taleplerimizle yakından ilgilenmesi ve bizleri dinlemesinden büyük mutluluk duyuyoruz” şeklinde konuştu.

Lütfen Paylaşın ve Beğenin