Adalet mi Bu?

Karacabey Belediyesi, Vatandaşını Mustafakemalpaşa Belediyesi Kadar Düşünmüyor!

İŞTE KANITI :

MUSTAFAKEMALPAŞA BELEDİYE BAŞKANI MEHMET KANAR, VATANDAŞLARDAN KATI ATIK BEDELİ ALMAYACAKLARINI AÇIKLADI

KARACABEY BELEDİYE BAŞKANI ALİ ÖZKAN NEDEN SUSKUN?

 Gürel ERGEN-Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, su faturalarında abonelerden tahsil edilen ve senelik 3 milyon TL’ye tekabül eden katı atık bedelinin almayacağını müjdeleyerek, Mustafakemalpaşa’mıza hayırlı olsun” açıklaması yaptı.

Bursa Büyükşehir Belediye Meclisi’nde alınan kararla bugüne kadar BUSKİ faturaları ile tahsil edilen katı atık toplama bedeli, artık BUSKİ tarafından değil, ilgili ilçe belediyelerince tahsil edilecek. Alınan kararla artık katı atık bedellerinin tahsilatı ilçe belediyeleri tarafından yapılacakken, Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar söz alarak, bu konuda hukuki bir düzenleme çıkana kadar, vatandaşlardan hiçbir şekilde katı atık toplama bedeli almayacaklarını müjdeledi. Aynı konu üzerine Yıldırım ve İznik Belediye Başkanları da söz alarak katı atık toplama bedeli almayacaklarını söyledi.

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Salgın süreci nedeniyle ülke olarak ekonomik anlamda zor dönemlerden geçiyoruz. Vatandaşlarımızın bütçesini rahatlatmak adına, dün itibariyle Bursa Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantısında önemli bir karara imza attık. Ben de kabul oyu kullanarak görüşümü beyan ettim. Kıymetli hemşehrilerim, yasal düzenleme ile belirlenen tarihten itibaren su faturaları üzerinden belediyemiz adına alınan ve senelik 3 milyon TL’ye tekabül eden katı atık bedelini almayacağız. Mustafakemalpaşa’mıza hayırlı olsun” dedi.

KARACABEY YENİ HABER DİYOR Kİ : Karacabeyliler öteden beri Mustafakemalpaşa ilçesinin her yönden Karacabey’den üstün olduğunu söyler.Örneğin PTT Baş Müdürlüğü ordadır,Orman İşletmesi ordadır.Karacabey Hastanesinde bulunmayan pek çok branş doktoru ve alet  ordadır. Diyaliz Doktoru bulunmayan Karacabey Devlet Hastanesi’ne haftanın iki günü diyaliz doktoru Mustafakemalpaşa’dan gelir.Karacabey Devlet Hastanesi’nde diş randevusu 6 ay sonraya verilirken,M.K.PAŞA’ da iki güne verilir.Vs.Vs…

İŞTE SON ÖRNEK !

MUSTAFAKEMALPAŞA BELEDİYE BAŞKANI MEHMET KANAR, YENİ DÜZENLEME YAPILINCAYA KADAR VATANDAŞTAN 3 MİLYON LİRAYI BULAN KATI  ATIK  BEDELİNİ ALMAYACAKLARINI DEKLARE ETTİ,

KARACABEY BELEDİYE BAŞKANI ALİ ÖZKAN İSE,TWİTTER’DA YAPTIĞI PAYLAŞIMDA  KATI ATIK  BEDELİ ALINMAYINCA SU FATURALARI UCUZLAYACAK’ DİYEREK SÖZDE VATANDAŞA MÜJDE VERİYOR !!! (Aşağıdaki Fotoğraf)

ÇOCUK MU KANDIRIYORSUNUZ BAY ÖZKAN ?

SU FATURASINDAN SİLİNECEK KATI ATIK  BEDELİNİ BUNDAN BÖYLE BUSKİ YERİNE BELEDİYE OLARAK  SİZ TAHSİL EDECEKSİNİZ.YANİ VATANDAŞIN CEBİNDEN ÇIKAN PARA AZALMAYACAK Kİ. NEYİN UCUZLAMASI BU SAYIN ÖZKAN?

BİR AÇIKLAMA YAPSANIZ DA ÖĞRENSEK…

AYNİ İLİN BİR İLÇESİ OLAN MUSTAFAKEMALPAŞA BELEDİYESİ,VATANDAŞINDAN 3 MİLYON LİRAYI BULAN KATI ATIK BEDELİNİ TAHSİL ETMEKTEN VAZGEÇERKEN, DİĞER İLÇE KARACABEY BELEDİYESİ İSE VATANDAŞTAN KATIK BEDELİNİ  ALMAYA DEVAM EDECEK!!! OH NE ALA !!!

BAŞKAN ALİ ÖZKAN’IN ADALETİ BU MU?

LÜTFEN SİZ DE MUSTAFAKEMALPAŞA BELEDİYESİ GİBİ KATI  ATIK BEDELİ ALMAYACAĞINIZI VAKİT KAYBETMEDEN İLAN EDİNİZ.

KARACABEYLİLER SİZDEN BUNU İSTİYOR VE BEKLİYOR..

VATANDAŞA ŞU ZOR GÜNLERDE YAPACAĞINIZ EN BÜYÜK HİZMET BUDUR !!!

 

Lütfen Paylaşın ve Beğenin