AK PARTİ İL BAŞKANI’NDAN ÖZKAN’A ‘TEŞEKKÜR ZİYARETİ’

Anayasa Değişikliği Referandumu ile ilgili Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan’a ‘teşekkür ziyareti’ gerçekleştiren Ak Parti Bursa İl Başkanı Cemalettin Torun, belediyenin ilçede gerçekleştirdiği hizmetlerden övgü ile bahsetti.


Cemalettin Torun, Karacabey’in özellikle son yıllarda gerçekleştirdiği yükseliş ivmesinin, her türlü takdirin üzerinde olduğuna vurgu yaparak, gayretlerinden ötürü Belediye Başkanı Ali Özkan’ı kutladı.

 Karacabey Belediyesi’nin, özellikle son iki yıllık dönemde gerçekleştirdiği ve ilçenin adeta çehresini değiştiren başarılı hamlelerine, kent dinamiklerinden de övgüler gelmeye devam ediyor.

 Anayasa Değişikliği Referandumu ile ilgili Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan’a ‘teşekkür ziyareti’ gerçekleştiren Ak Parti Bursa İl Başkanı Cemalettin Torun, belediyenin ilçede son yıllarda gerçekleştirdiği hizmetlerin, her türlü takdirin üzerinde olduğunu söyledi.

Teşkilat Başkanı Hakan Kılıç ile birlikte, Belediye Başkanı Ali Özkan’ı ziyaret eden Torun, Karacabey’in özellikle son yıllarda gerçekleştirdiği yükseliş ivmesini yakından takip ettiklerini belirterek, gayretlerinden ve başarılı çalışmalarından ötürü, Belediye Başkanı Ali Özkan’ı kutladı.

Başkan Özkan’dan Torun’a Türk Bayrağı ve Tablo Jesti

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Ali Özkan da kent dinamiklerinin katkısıyla, Karacabey’i geleceğe taşıyacak proje ve yatırımlara, kararlı adımlarla devam edeceklerini belirtti.

Sosyal, ekonomik, sportif ve turizm yönünden  atağa geçen Karacabey’i, güzel günlerin beklediğini aktaran Başkan Özkan, oldukça verimli geçen görüşme sonrasında konuklarına, Türk bayrağı ve longoz ormanının yer aldığı tablo hediye etti.

Lütfen Paylaşın ve Beğenin