AK PARTİ OSMANGAZİ TEŞKİLATI BAYRAMLAŞTI

AK Parti Osmangazi İlçe Başkanlığı Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı düzenledi. Programda konuşan AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ali Yılmaz, “Bu bayramın, kardeşliğimizi, dayanışmamızı, birlik ve beraberliğimizi en üst noktalara yükseltmesini diliyorum” dedi.

Merinos Tren Cafe’de düzenlenen törene AK Parti Bursa Milletvekilleri Hakan Çavuşoğlu, Muhammet Müfit Aydın, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Osmangazi Belediyesi Meclis Üyeleri, mahalle muhtarları, AK Parti Osmangazi İlçe teşkilatı ve çok sayıda partili katıldı. Tüm Türkiye’nin ve İslam Alemi’nin Ramazan Bayramı’nı tebrik eden AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ali Yılmaz, “Ramazan ayının son günlerinde meydana gelen menfur terör olayını bir kez daha kınıyor ve hain saldırı nedeniyle hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet diliyorum. Bu vesile ile şehitlerimizi bir kez daha minnetle anıyoruz” dedi. Ramazan Bayramımızın kardeşliğimizi, dayanışmamızı, birlik ve beraberliğimizi en üst noktalara yükseltmesini diliyorum. Bu tip programların kaynaşmamızı artırdığını düşünüyorum. Burada bulunan tüm arkadaşlarımızın hedefi ilçemizin, kentimizin ve ülkemizin sıkıntılarını sona erdirmek. Bu hedef için gayret gösteriyoruz” ifadelerini kullandı.

DÜNDAR: BAYRAMLAR BİRLİKTE YAŞANDIĞINDA ANLAM KAZANIYORIMG_8463

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar da AK Parti Osmangazi İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği program nedeniyle parti teşkilatıyla bir araya gelmekten dolayı mutlu olduğunu dile getirdi. Bayramların birlikte yaşandığında anlam kazandığını ifade eden Başkan Dündar, “Her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan dolayısıyla bir çok sosyal sorumluluk projesine imza attık. AK Parti Osmangazi İlçe Başkanlığımızda düzenlediğimiz tüm programlarda yanımızda oldu. Başta Osmangazi olmak üzere Balkanlarda ve Anadolu’da düzenledikleri iftarlarla birlik ve beraberliğimizi pekiştirdik” dedi.

ÇAVUŞOĞLU: TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK SORUNU MUHALEFETIMG_8478

AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu da AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ali Yılmaz ve ekibine bayramlaşma programı nedeniyle teşekkür etti. Türkiye’nin son 14 yılda attığı adımlarla İslam Coğrafyası’nın umudu olduğunu vurgulayan Çavuşoğlu,  şöyle konuştu: “Türkiye’nin en büyük sorunu muhalefet eksikliğidir. Muhafelet hiçbir şekilde siyaset alanını genişletemiyor. Sokaklar üzerinden kaos yaratarak iktidarı devşirme peşinde koşan bir anlayış var. Biz bu ülkeyi yöneten partinin mensupları olarak kendi içimizdeki dayanışma atmosferini muhafaza edebilirsek  hiç şüpheniz olmasın ülkemizdeki birlik ve beraberlik ruhu da aynı şekilde yükselecektir.”

 

 

 

 

 

Lütfen Paylaşın ve Beğenin