ATATÜRK KENT MEYDANI DARMADAĞIN

 ATATÜRK KENT MEYDANI’NIN DARMADAĞIN EDİLDİĞİNİ GÖREN VATANDAŞLAR:


“VELİ YAPAR, ALİ BOZAR” DEMEKTEN KENDİLERİNİ ALAMADILAR!


Karacabey Belediyesi’nin Tabaklar Mahallesi’ndeki katlı otopark üstündeki Atatürk Kent Meydanı’nda hummalı bir faaliyet başladığı görülüyor.

Üzerinde bir kafetarya ve mescit bulunan Atatürk Kent Meydanı’nın çevresinde baharla birlikte yeşeren çiçekler ve güller tek tek söküldü.Dahası palmiye ağaçları bile köklerinden söküldü.

Çok çirkin bir şekilde üzeri  bez tente ile kapatılan meydanın doğu tarafındaki çelik çatının da kaldırılmasına başlandı.

Karacabey Yeni Haber Muhabirinin, çalışmalara nezaret eden bir görevliye yönelttiği soru üzerine aldığı yanıt: “Tadilat yapılıyor. Tadilat bittikten sonra ayni hizmete devam edilecek” şeklinde oldu.

Karacabey’in önceki dönem belediye başkanı olan Ergün Koç tarafından yaptırılan Atatürk Kent Meydanı’nın son halini görenler, “Veli yapar, Ali Bozar!” demekten kendilerini alamadılar.Vatandaşlar Atatürk Kent Meydanı’nın eski halinin hiç de kullanışlı olmadığını belirterek, ” Meydanın yapılacak tadilatla daha kullanışlı bir hale getirilmesini bekliyoruz” dediler.

Lütfen Paylaşın ve Beğenin