AVEALILAR SİM KARTA ÜCRET ÖDEMEYECEK!

YİNE BAŞARDIK !


KARACABEYLİ AVEA’LILAR!

4.5G UYUMLU SİM  KARTLARINIZI ARTIK ÜCRETSİZ ALACAKSINIZ


YAYINIMIZ ÜZERİNE, TÜRK TELEKOM MÜŞTERİ HİZMETLERİ, KARACABEY BAYİSİNE USÛLSÜZ  UYGULAMAYI DÜZELTTİRDİ !

Karacabey Cumhuriyet Alanı’ndaki Türk Telekom Bayi hakkında, ücretsiz olması gereken 4.5G uyumlu sim karttan  15.00 TL. ücret aldığı konusunda bir AVEA abonesinin yakınmalarını dün sizlerle paylaşmış ve haksızlığın giderilmesinin istendiğini dile getirmiştik.

Şikayet sahibi aboneyi telefonla arayarak konuya büyük bir hassasiyetle yaklaştığını kanıtlayan AVEA Müşteri Hizmetleri Servisi, derhal konuya el attı ve abonenin ödediği 4.5G uyumlu sim kart bedelinin geri verilmesini sağladı. Yayınımız,  AVEA abonelerinden usûlsüz olarak alınan bedelin kaldırılmasını sağlamış oldu. Artık Karacabey’deki AVEA’lılar  da tüm Türkiye’de olduğu gibi,  4.5G uyumlu sim kartlarını ücretsiz alabilecek. “Hata yapan!” bayi adına aboneden özür dileyen AVEA Müşteri Hizmetleri elemanlarının  nazik ve duyarlı davranışı haksızlığa uğrayanı da bir hayli memnun etti.Kendisi, ” Her gün nerelere neler harcamıyoruz ki? 15.00 TL. pek büyük bir para değil, ama aldatılmış olmayı insan kabullenemiyor. Herkesin ücretsiz aldığı karta, ben niçin 15.00 TL. vereyim ki? Para kolay kazanılmıyor” dedi. KULLANSorunun çözümünü sağlayan AVEA Müşteri Hizmetleri’ne Karacabey YENİ HABER de teşekkürlerini sunar.

HAKKINIZI ARAMAKTAN ÇEKİNMEYİN !         Sonuç olarak;  her birey özellikle haklı olduğunu bildiği konularda “adamsendeci  ve boyun bükücü” olmayıp, hakkını ilgili mercilerde sonuna kadar ve bıkıp usanmadan  sonuç alıncaya kadar aramalıdır.Hem ne demişler? Hak verilmez, alınır!

 

Lütfen Paylaşın ve Beğenin