AYLAR ÖNCE ÖNERMİŞTİK, AKARCA İSLAH EDİLECEK

BİR ÖNERİMİZ DAHA GERÇEK OLUYOR !

Karacabey eski Belediye Başkanı Erol Onur tarafından düşünülerek yapımına başlanan ve sonraki başkanlarca daha da geliştirilen Karacabey Atatürk Kültür Parkı’nı çevreleyen Akarca Deresi’nin islah edileceği öğrenildi.

Böylelikle, Karacabey Yeni Haber’in aylar önceki önerisi Karacabey Belediyesi’nce dikkate alınmış ve gerçekleştirilmiş olacak.Belediyenin DSİ ile ortak çalışması sonucu halen çok kirli, adeta bataklık ve çöp dolu olan dere demeye dilimiz alışmış olan azmağa temiz su verilerek dikkat çekici bir peyzaja kavuşturulacağı bildirildi.

Karacabey’in en farklı web sitesi olan ve kazanç amaçlı olmayıp, Karacabey’de olan bitenden çok olması gerekeni gündeme getirmeye çalışacağını taahhüt ederek yayın hayatına başlayan ve başarı ile sürdüren Karacabey Yeni Haber’in daha önce de pek çok önerisi Karacabey Belediyesi’nce dikkate alınmış ve Karacabey halkını mutlu etmişti.

Karacabey Yeni Haber,Karacabey ve Karacabeylilerin yararına gördüğü her türlü sorunu çözümü için ilgililerin önüne sermeye devam edecektir.Amacımız sadece Karacabey’e basın yoluyla yani yazıp çizerek hizmet etmektir.

Önerilerimizi dikkate alan Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan’a teşekkürlerimizle…

KARACABEY YENİ HABER,ISLAH EDİLECEK OLAN AKARCA’DAN ÇEKİLMİŞ ARŞİV FOTOĞRAFLARI İZLENCENİZE SUNMAKTAN GURUR DUYAR.

Lütfen Paylaşın ve Beğenin