Bankalara Çağrı: Hastaneye ve Terminale ATM Kurun___

Gürel ERGEN-Teknoloji yaşantımızda pek çok alışkanlığımızı olumlu yönde değiştirdi. Çok sayıda kamu hizmetine artık evlerimizden internet aracılığı ile online olarak bağlanıyor ve sorunlarımızın çözümünü kolaylıkla sağlıyoruz. Bankacılık işlemlerimizi bile evimizden yapmak artık çocuk oyuncağı oldu.Ah, bir de internetten o anda nakit para elimize geçebilse !

İşte, bu şimdilik mümkün değil!

Bunun için herhangi bir bankanın ortak ATM’sine ulaşmanız gerekiyor.ATM yakında ise sorun yok, ya uzak ise ne yapacaksınız? En yakın ATM’yi arayıp bulmak zorundasınız.

Diyelim ki; Karacabey Devlet Hastanesi’nde personel, hasta, ziyaretçisiniz, ya da terminalde Karacabey’e gelen bir misafir veya Karacabey’den gitmekte olan bir yolcu ..

Paraya gereksinim duydunuz ve yakınlarda bir ATM arıyorsunuz !

OLANAKSIZ !!!

BULAMAZSINIZ !!!

ÇÜNKÜ YOK !!!

Bankalar buralarını Karacabey’den saymıyor olmalı !

Allah aşkına ! Burası bazılarının dilinden düşürmediği gibi nasıl  ‘ÖRNEK ALINMASI GEREKEN KENTTİR?’ Biri Karacabey Devlet Hastanesi, diğeri Karacabey Şehirlerarası Oto Terminali.Yani insanların en yoğun bulundukları ve paraya gereksinim duyacakları iki işlek yer.Ve de üstelik şehrin en kenar mevkiinde…

Kent merkezinde adım başı ATM varken, bu uzak mesafelere konuşlanmış önemli yerlere tek bir banka bile ATM koymayı akıl edemiyor.

Karacabey YENİ HABER olarak konuyu defalarca gündeme getirdik ama, ilgilenen olmadı.Kişisel olarak çok yakın bir zaman önce bir banka genel müdürlüğüne de bu konuda başvurumuz oldu…Bakalım sonuç ne olacak?

Esas beklentimiz Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan’da.

Sayın Başkan, lütfen konu ile ilgilenip, sözü edilen iki yere, yani Karacabey Devlet Hastanesi ile Karacabey Oto Terminali’ne birer ATM konulması için girişimlerde bulunmanızı Karacabey halkı sizden istiyor ve bekliyor.

 

 

 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
E-bulten