Başkan Özkan:Nitelikli Personel Anlayışıyla Hareket Ediyoruz

Karacabey Belediyesi Temizlik İşleri personeli, bir aylık yeterlilik kurslarını başarıyla tamamladı. Yeni çıkan yasa gereği zorunlu olan eğitimlerin, belediye bünyesinde faaliyet gösteren tüm personele verildiğini ifade eden Başkan Ali Özkan, 1 ay süren eğitimin sonunda, yeterlilik sertifikası almaya hak kazanan tüm personeli tek tek kutlayarak, belediyenin her biriminde benzer eğitici ve motivasyon artırıcı faaliyetlere devam ettiklerini söyledi.


Karacabey Belediyesi bünyesinde, personelin mesleki ve kişisel gelişimine katkı sağlayıcı eğitimler aralıksız sürerken, bu kapsamda Temizlik İşleri personeli, bir aylık yeterlilik kurslarını başarıyla tamamladı.

 Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, önceki gün Belediye Meclis Üyesi Erdem İşçan ile birlikte gerçekleştirdiği ziyarette, Temizlik İşleri Müdürü Kenan Gündem ve personel ile bir araya geldi.

 Karacabey’deki özverili çalışmalarından ötürü Temizlik İşleri yetkililerini ve personelini bir kez daha tebrik eden Belediye Başkanı Ali Özkan, personele başarılı çalışmalarının devamını diledi.

 Nitelikli Personel Önceliğimiz

 Yeni çıkan yasa gereği zorunlu olan eğitimlerin, belediye bünyesinde faaliyet gösteren tüm personele verildiğini ifade eden Başkan Ali Özkan, “Nitelikli personel anlayışını dikkate alıyoruz. Belediyemizin her biriminde de buna benzer eğitici, motive edici eğitimler vermeye özen gösteriyoruz’. Programı başarıyla tamamlayan tüm personele gösterdikleri özveriden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmasının ardından Başkan Özkan, eğitimler sonucu yeterlilik sertifikası almaya hak kazanan tüm personele, sertifikalarını tek tek dağıttı.

Öte yandan, yaklaşık 100 kişilik bir ekiple eğitimlere katılan Temizlik İşleri, bir ay boyunca sınıflarda eğitim görerek, mesleki anlamda yeterliliklerini artırdı.

Lütfen Paylaşın ve Beğenin