BELEDİYEDEN ÜCRETSİZ İNTERNET HİZMETİ

KARACABEYLİLER LÜTFEN HEYECANLANMAYIN !


SÖZDE AYNİ BÜYÜKŞEHİRİN İLÇESİYİZ, AYNI YASALARLA YÖNETİLİYORUZ…

AMA ÜCRETSİZ İNTERNET KARACABEY’DE DEĞİL… İZNİK’TE !


İznik Belediyesi, Sosyal Belediyecilik çalışmaları kapsamında kentin yoğun bölgelerinde ücretsiz internet projesini İzniklilerin hizmetine sundu.

İznik Belediyesi sosyal belediyecilik anlayışı ile hayata geçirdiği projelere bir yenisini daha ekliyor. Kentin yoğun bölgelerinde vatandaşlar artık ücretsiz internet hizmetinden faydalanabilecek. Konuyla ilgili konuşan İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, “İnternet günümüz dünyasında hayatımızın çok önemli bir bölümünü teşkil etmekte. Biz sosyal belediyecilik anlayışımız doğrultusunda, vatandaşlarımızın ücretsiz, hızlı ve güvenli bir internet bağlantısı ile tüm dünyadaki gelişmelere anında ulaşabilmeleri için şehrimizin özellikle vatandaşlarımızın yoğun olarak bulunduğu bölgelerde ücretsiz internet hizmetini devreye alıyoruz.” dedi.

Yetkililerden alınan bilgiye göre ilk olarak İznik Belediyesi civarında ve Dört yol, Ayasofya çevresinde devreye alınan bu hizmet ile vatandaşlar güvenilir bir şekilde internet hizmetini kullanabilecek.İZNİK BELEDİYESİ’NDEN ÜCRETSİZ İNTERNET HİZMETİ (3)

“Ücretsiz Wi-fi Uygulaması” ile ilgili altyapı çalışmalarının sona ererek hizmete girdiğini belirten Başkan Sargın, uygulamadan yararlanmak isteyenlerin, cep telefonlarının Wi-fi özelliğini açık hale getirerek karşılarına çıkacak olan İznik Belediyesi ağına bağlanmalılar. Daha sonra bir kereye mahsus üye olduktan sonra istedikleri zaman bu hizmetten ücretsiz faydalanabileceklerini bildirdi.

İİZNİK BELEDİYESİ’NDEN ÜCRETSİZ İNTERNET HİZMETİ (5)znik Belediyesi’nin günümüz çağına uyan bu hizmetlerinden dolayı teşekkür eden vatandaşlar, bu hizmetin yaygınlaşarak devam etmesini dilediklerini belirttiler.

Lütfen Paylaşın ve Beğenin