Belediyespor Ligde Zirveye Yürüyor!

Ligde son iki maçta alınan galibiyetlerin ardından Karacabey Belediyespor ’da yüzler gülüyor…

Deplasmanda oynanan İnegöl Karadeniz Güvenspor karşılaşmasından da 3-0’lık net skorla üç puan çıkaran mavi-siyahlı ekipte morallerin yüksek olduğu gözlenirken, takımın gidişatından duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Ali Özkan da BAL Ligi hedeflerine mutlaka ulaşacaklarını vurguladı.

Karacabey Belediyespor’da kısa süre önce yaşanan kan değişikliğinin ardından, üst üste alınan galibiyetler yüzleri güldürüyor.

Deplasmanda oynanan İnegöl Karadeniz Güvenspor karşılaşmasından da 3-0’lık net skorla üç puan çıkaran mavi-siyahlı ekipte, morallerin üst düzeyde gözlenirken, Belediye Başkanı Ali Özkan da takımın gidişatından bir hayli mutlu olduğu belirterek, Belediyespor olarak BAL Ligi hedeflerine mutlaka ulaşacaklarını söyledi.

Geçtiğimiz Pazar günü, İnegöl Karadeniz Güvenspor deplasmanına çıkan Belediyespor’da oynanan futbol göz doldururken, son maçlarda taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanan temsilcimiz, deplasmanda oynana mücadeleden de 3-0 gibi farklı bir galibiyetle ayrılmanın sevincini yaşadı.

12509195_903679099728011_6125271500587891168_n“Büyük Taraftarımızı Sevindirdiğimiz İçin Mutluyuz”

Her takımda yaşanabilecek iniş ve çıkışların kısa sürede atlatıldığını ve galibiyetler serisinin tekrar geri gelmesinden duydukları memnuniyeti ifade Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan; “Takımımız güzel oynamasına rağmen birkaç maçta oldukça şanssız neticeler almıştı. Takımda gerçekleştirilen teknik kadro değişikliği ve transferlerin meyvelerini almaktan dolayı tüm ilçe olarak son derece memnunuz. Bahar aylarının hemen başında, BAL Ligi’ne yükselme sevincimizi inşallah hep birlikte yaşayacağız. Bu yolda her zaman yanımızda olan büyük taraftarımıza teşekkür ve minnettarlığımızı sunuyor, futbolcu ve teknik heyetteki arkadaşlarımıza da yürekten başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Grupta temsilcimizin iki puan önünde yer alan, lider durumdaki İznikspor’un kendi sahasındaki Burgazspor karşılaşmasından galibiyet alamadığı takdirde, mavi-siyahlı ekibimiz liderliğe yükselecek.

Ayrıca, yine bu Pazar günü İznikspor Karacabey Belediyespor’a konuk olurken, maçta alınacak 3 puanın liderliği daha da perçinlemesi hedefleniyor.

Lütfen Paylaşın ve Beğenin