Bosna Kültür ve Yrd. Derneği’nden Ali Özkan’a Ziyaret

Karacabey Bosna Sancak Kültür ve Yardımlaşma Derneği başkanlığına seçilen Cengiz Coşkun ile yönetim kurulu üyeleri, Mobil Belediye Başkanı Ali Özkan’a gerçekleştirdikleri ziyarette, dernek faaliyetleri ve hedefleri hakkında kendisine detaylı bilgi sundu


Geçtiğimiz hafta gerçekleştirdikleri seçimlerle yeni yönetim kurulunu belirleyen Karacabey Bosna Sancak Kültür ve Yardımlaşma Derneği yöneticileri, Karacabey’in Mobil Belediye Başkanı Ali Özkan’ı ziyaret etti.

Karacabey Bosna Sancak Kültür ve Yardımlaşma Derneği başkanlığına seçilen Cengiz Coşkun ile yönetim kurulu üyeleri, Mobil Belediye Başkanı Ali Özkan’a gerçekleştirdikleri ziyarette, dernek faaliyetleri ve hedefleri hakkında kendisine detaylı bilgi sundu.

Tüm Kentlere Örnek Gösterilebilecek Değerde

Türk Milletinin Balkanlardan Orta Asya’ya, Kafkaslardan Arabistan coğrafyasına kadar tüm ulusları bağrında taşıyan tam bir kültür mozaiği ve aynı iklimin en güzel desenleri olduğunu ifade eden Mobil  Başkan Ali Özkan, bu güzel insanların huzur ve barış içerisinde, Karacabey’de de birliğin en güzelini sergilemelerinin, tüm kentlere örnek gösterilebilecek değerde olduğunu dile getirdi.

STK’ların Yanında Olmaya Devam Edeceğiz

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden ve konuklarına teşekkürlerini sunan Karacabey’in Mobil Belediye Başkanı Ali Özkan; sivil toplum kuruluşlarının toplumsal hayattaki önemine vurgu yaparken, her türlü sorunlarında STK’ların yanında olmaktan duydukları gururu da ifade etti.

Konuk heyet üyeleri; geçmişten bu yana derneklerine verilen destek ve yakınlık için Mobil Başkan Özkan’a teşekkür ve minnettarlığını sunarken plaket takdiminde de bulundu.

Mobil Başkan Özkan da Dernek Başkanı Cengiz Coşkun’a, Türk Bayrağı ile Karacabey Longoz Ormanları’nda çekilmiş fotoğraf hediye etti.

 

Lütfen Paylaşın ve Beğenin