BU NASIL BURSASPOR SEVGİSİ ?

“Karacabey’den Bursaspor’a Tam Destek” Başlığı Altında sunulan aşağıdaki yazı Karacabey Belediye sayfasından alınmıştır.

Birbirinden eşsiz ve yemyeşil doğal güzelliklere sahip olan Karacabeyliler, yeni göreve başlayan Bursaspor yönetimine ‘hayırlı olsun’ ziyareti gerçekleştirirken, ziyarette yeşil-beyazlı renklerin her zaman gönüllerinde yattığını belirterek, yeni şampiyonluklar yolunda Bursaspor’a gerekli desteği sunmaya hazır oldukları mesajını verdi.

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, meclis üyeleri ve Belediyespor yöneticileri ile birlikte; Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay ve Yönetim Kurulu’na ‘hayırlı olsun’ ziyareti gerçekleştirdi.

Birbirinden eşsiz ve yemyeşil doğal güzelliklere sahip olan Karacabeyliler, yeni göreve başlayan Bursaspor yönetimi ile bir araya gelirken, yeşil-beyazlı renklerin her zaman gönüllerinde yattığını belirterek, Bursaspor’a yeni şampiyonluklar yolunda gerekli desteği sunmaya da hazır oldukları mesajını verdi.

“Karacabey Sportif Açıdan Atağa Geçmiş Durumda”

Büyükşehir statüsüne yeni kavuşan ilçeler ile birlikte, Bursa ilinin daha da güçlendiğini ve Bursaspor’un yeni şampiyonluklar için İstanbul takımları ile rekabet konusunda imrenilir bir konuma yükseldiğini dile getiren Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan; “Karacabey olarak tüm sportif branşlarda atağa geçmek için yoğun bir altyapı ve tesisleşme hamlesine geçmiş bulunuyoruz. Karacabey Belediyespor’u da Bursaspor’umuzun bir parçası olarak görüyoruz. Altyapı ve tesisler konusunda ortaklaşa geliştireceğimiz projelerle, Bursaspor’umuzun yeni başarılarına katkı sunmaktan tüm Karacabey adına gurur duyuyoruz” şeklinde konuştu.

12321671_924921474270440_5004897002894527713_n“Hep Birlikte Yeni Başarılara İmza Atacağız”

Karacabeylilerin geçmişten bu yana Bursaspor’a sunduğu önemli katkılar için minnettar olduklarını dile getiren Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay da konuklarına anlamlı ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederken, Büyükşehir Belediyesi ve tüm ilçe belediyelerinin katkıları ile tüm yeşil-beyazlı renklere gönül veren Bursalılar ile birlikte, yeni başarılara imza atacaklarından emin olduklarını söyledi.

BU DA BİZİM NOTUMUZ :

KARACABEY’DEKİ BURSASPOR TARAFTARLARININ  ÇOK İSTEMELERİNE VE DEFALARCA BELEDİYE BAŞKANLIĞINA DİLEKÇE VERMELERİNE RAĞMEN KARACABEY’DE SEMBOLİK BİR  “BURSASPOR SOKAĞI” OLUŞTURMAMAKTA DİRENENLERİN, BURSASPOR SEVGİSİNİN İNANDIRICILIĞINI TAKDİRLERİNİZE SUNUYORUZ !

BİZLER KARACABEYLİ OLARAK, BAŞKAN ÖZKAN’IN, ZİYARET ÖNCESİ KARACABEY’DE BİR SOKAĞA BURSASPOR’UN ADINI VERİP, BAŞKAN ALİ AY’A DA  O SOKAĞIN FOTOĞRAFINI SUNMASINI BEKLERDİK.BÖYLE BİR JEST BURSASPOR SEVGİLERİNİN EN SOMUT GÖSTERGESİ OLURDU!

Lütfen Paylaşın ve Beğenin