BURFAŞ, CAĞ DÖNERİ DE MENÜYE EKLEDİ

BURSA BÜYÜKŞEHİR TARAFINDAN 32. SOSYAL TESİS OLARAK HİZMETE ALINAN TARİHİ GÜRSU SU DEĞİRMENİ TESİSLERİ, BUNDAN BÖYLE MİSAFİRLERİNE CAĞ DÖNER HİZMETİ DE VERECEK.

–       TESİSLERİN MENÜYE CAĞ DÖNERİ EKLEMESİ NEDENİYLE DÜZENLENEN TANITIM KOKTEYLİNE İÇİŞLERİ ESKİ BAKANI EFKAN ALA’YLA BİRLİKTE KATILAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI RECEP ALTEPE, SAYILARI 53’Ü BULAN SOSYAL TESİSLERİ HEM YAYGINLAŞTIRACAKLARINI HEM DE HALKIN TALEPLERİ DOĞRULTUSUNDA ZENGİNLEŞTİRECEKLERİNİ SÖYLEDİ.

Bursa Büyükşehir tarafından 32. sosyal tesis olarak hizmete alınan Tarihi Gürsu Su Değirmeni Tesisleri, bundan böyle misafirlerine cağ döner hizmeti de verecek. Tesislerin menüye cağ döneri eklemesi nedeniyle düzenlenen tanıtım kokteyline İçişleri eski Bakanı Efkan Ala’yla birlikte katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, sayıları 53’ü bulan sosyal tesisleri hem yaygınlaştıracaklarını hem de halkın talepleri doğrultusunda zenginleştireceklerini söyledi.

Cağ döner için düzenlenen tanıtım kokteyli, Tarihi Gürsu Su Değirmeni Tesisleri’nde yapıldı. Katılımcılara döner ikramının yapıldığı etkinlikte, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, İçişleri eski Bakanı Efkan Ala, AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun, AK Parti Milletvekili Kani Torun ve davetliler yer aldı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Tarihi Gürsu Su Değirmeni Tesisleri menüsüne giren cağ dönerin hayırlı olmasını diledi. Tesislerin yaklaşık 2 yıl önce Büyükşehir Belediyesi tarafından restore edilerek hizmete sunulduğunu hatırlatan Başkan Altepe, bölge halkının talebi doğrultusunda imkanların günden güne geliştirildiğini kaydetti. Gürsu’da Artvin ve Erzurum kökenli vatandaş yoğunluğunun bulunduğunu, menüde yer almayan cağ dönerin de bu nedenle eklendiğini vurgulayan Başkan Altepe, “Amacımız halkımıza en güzel şekilde hizmet etmek. İstiyoruz ki bu tesis Gürsu’ya değer katsın. Diğer tesislerimiz de kendi bölgelerine değer katsınlar. Bunun için böyle bir adım atmış olduk” dedi.  

Başkan Altepe ve İçişleri eski Bakanı Efkan Ala, yemeğin ardından davetlilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.20513_DSC_0234_201510091705

Lütfen Paylaşın ve Beğenin