Bursa Defterdarı Atılğan’a Ziyaret

Karacabey’in Mobil  Belediye Başkanı Ali Özkan, Bursa yönetiminde söz sahibi kurum ziyaretlerini hız kesmeden sürdürürken, bu kapsamda son olarak Bursa Defterdarı Yusuf Atılğan ile bir araya geldi.


Mobil Belediye Başkanı Ali Özkan, kurum yöneticileri ile güçlü diyaloglar geliştirmek adına Bursa Defterdarı Yusuf Atılğan’a konuk oldu.

Ziyarette; Başkan Yardımcısı Osman Çatak ile birlikte, İmar ve Şehircilik Müdürü Gökşen Akgör Yağcı da hazır bulunurken, toplantıda Karacabey Belediyesi’nin gerçekleştireceği proje ve yatırımlar konu edildi.

Defterdar Atılgan: Bursa Ülkemizin Lokomotifidir

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Bursa Defterdarı Yusuf Atılğan, tüm Türkiye’nin kalkınması adına lokomotif görevi üstlenen Bursa’nın gelişimine büyük önem verdiklerini dile getirirken, Karacabey’de yürütülen projelere her türlü desteği vermekten de gurur duyacaklarını kaydetti.

Özkan: Tüm Sorunları Tek Tek Çözüyoruz

Kendilerine gösterdiği yakın ilgi için Yusuf Atılğan’a teşekkürlerini sunan Karacabey’in Mobil Belediye Başkanı Ali Özkan da yaptığı açıklamada, ilçenin geçmişten bu yana var olan sorunlarının adeta hasırın altına süpürülmüş konumdan gün yüzüne çıkarılarak sırasıyla bir bir çözüme kavuşturulduğunu söyledi.

 

 

Lütfen Paylaşın ve Beğenin