BURSAGAZ BİLİNÇLENDİRİYOR

BURSAGAZ GÜVENLİ DOĞAL GAZ KULLANIMI KONUSUNDA HALKI BİLİNÇLENDİRİYOR

Bursagaz, doğal gazın güvenli ve verimli kullanımı konusunda düzenli olarak gerçekleştirdiği bilinçlendirme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Her yıl ilköğretim okulları öğrencilerine güvenli doğal gaz kullanım konusunda eğitim veren Bursagaz yetkilileri, bu kez çalışmanın kapsamını genişleterek Bursa’daki sanayi bölgelerinde bulunan işyerlerindeki çalışanlara yönelik de bilinçlendirme çalışmaları gerçekleştiriyor.

İşyerlerine yönelik yapılan bilinçlendirme çalışmaları kapsamında ilk olarak Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’na giden Bursagaz yetkilileri, burada 80 kişi ile doğal gaz ve doğal gazın güvenli kullanılması üzerine konuştu.

Düzenlenen bilinçlendirme çalışmalarına her sanayi bölgesinde ve hatta her işyerinde düzenlemeyi hedefleyen Bursagaz, gelen bütün talepleri karşılayarak tüm Bursa halkına ulaşmayı amaçlıyor.

Doğal gaz kullanımından sonra şehrimizin yaşanabilir bir kente dönüştüğünün altını çizen Bursagaz Pazarlama Yöneticisi Çetin Sabırlı, doğal gazın çevre dostu bir yakıt türü olmasının yanı sıra sağladığı yüksek konfor nedeniyle diğer yakıt türlerine oranla yaşam kalitesini en çok yükselten, insan ve çevre dostu bir yakıt olduğunu söyledi.

Sabırlı, sosyal sorumluluk projesi olarak yürüttükleri bu çalışma ile tüm Bursa halkına ulaşarak, onları doğal gaz konusunda bilinçlendirmeyi ve sosyal fayda sağlanmayı amaçladıklarını belirtti.

Sunumların ardından Sabırlı, programa ev sahipliği yapan Bursa Organize Sanayi Bölgesi Müşteri İlişkileri Yöneticisi Zafer Pehlivan ve Doğalgaz İşleri Yöneticisi Serhat Özdemir’e destekleri için teşekkür etti.

Lütfen Paylaşın ve Beğenin