Bursaspor Severlere Müjde

BSTV’den sonra, Bursa’nın ilk spor radyosu BS/FM 99.3 yarın sabah yayında…

Bursa Haber Gazetesi Haber Merkezine ulaşan bilgilere göre… Mehmet Gerçeksi, bu gelişmeyi sosyal medya hesaplarından “Bir yayın organını daha Bursaspor camiasının hizmetine sunacak olmanın gururu ve mutluluğuyla” notunu düşerek duyurdu.

99.3 frekansından yayın yapacak BSFM, Bursaspor ve futbol başta olmak üzere, bütün spor branşlarında günceli ve gündemi dinleyicileriyle buluşturacak.

Gün içinde müzik yayınlarıyla da keyifli saatlerin yaşanacağı BSFM’de haberler, yol ve trafik durumu, ekonomi dünyasındaki son gelişmelerin yanısıra, canlı telefon bağlantılarının da yapılacağı programlar ve maç yayınları da günlük yayın akışı içinde Bursalılar’la buluşacak.

Sabah 07.00’de start alacak canlı yayınlarla güne merhaba diyecek olan BSFM’de futbol, basketbol, voleybol takımlarının maç yayınlarıyla birlikte, iddaaseverler de unutulmadı.

İddaa programında Türkiye liglerinin yanısıra Avrupa liglerinde haftanın maçlarının analizleri yapılacak.

Bursaspor Televizyonu’nda yayınlanan canlı programların, BSFM’den ortak yayınının da gerçekleştirileceği günlük yayın akışında, spor dünyasındaki bütün gelişmeler konunun uzmanları tarafından telefon bağlantıları ve stüdyo yorumlarıyla ele alınacak.

BSFM, ayrıca Bursaspor.fm adresinden internet üzerinden de dinlenebilecek.(BURSA HABER)

Lütfen Paylaşın ve Beğenin