BURSASPOR’DA HAMZAOĞLU DÖNEMİ

Ertuğrul Sağlam ile yolların ayrılmasının ardından teknik direktör arayışlarını sürdüren Bursaspor, Galatasaray’ın kısa süre önce görevine son verdiği Hamza Hamzaoğlu ile 1.5 yıllık anlaşma sağlandı.

Bursaspor, Ertuğrul Sağlam’dan boşalan teknik direktörlük koltuğuna geçtiğimiz sezon Galatasaray’a 3 kupa kazandıran Hamza Hamzaoğlu’nu getirdi.

Spor Toto Süper Lig’de kötü günler geçiren yeşil-beyazlılar geçtiğimiz haftalarda Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ile yollarını ayırmıştı. Bir süredir Ersel Uzgur yönetiminde maçlara çıkan yeşil-beyazlılarda, yönetim de yeni teknik direktör arayışlarını sürdürüyordu. Galatasaray’dan ayrılan tecrübeli teknik adam Hamza Hamzaoğlu ile bir süredir görüşme halinde olan Bursaspor yönetimi, geçtiğimiz sezon sarı-kırmızılı takıma 3 kupa birden kazandıran deneyimli çalıştırıcı ile el sıkıştı. Daha sonra Başkan Recep Bölükbaşı ile bir araya gelen Hamzaoğlu, tüm şartları kabul ederek 1.5 yıllık anlaşma sağladı.bursasporda-rota-hamza-hamzaoglu-uxf

HAMZAOĞLU ÖZLÜCE TESİSLERİ’NDE

Yeşil-beyazlı kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, “Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu ile 1.5 yıllık anlaşma sağlandı” denildi.

Hamza Hamzaoğlu bugün Bursa’ya gelerek Bursaspor’un Özlüce Tesisleri’ni gezdi.

Lütfen Paylaşın ve Beğenin