BUSKİ ’den Mobil Başkan Ali Özkan’a Ziyaret

 BUSKİ yetkilileriyle istişare toplantısında bir araya gelen Karacabey’in Mobil Belediye Başkanı Ali Özkan, BUSKİ tarafından ilçeye bugüne dek yapılan yatırımlar ve ilerleyen süreçte yapılacak olan yeni çalışmalar hakkında, kendileriyle görüş alışverişinde bulundu.


 BUSKİ Kanalizasyon Yapım Şube Müdürü Filiz Çubukçu, Karacabey Şube Müdürü Hakan Kaya ve Kontrol Mühendisi Mustafa Gülgün, önceki gün Karacabey’in Mobil Belediye Başkanı Ali Özkan ile makam odasında bir araya geldi.

Gerçekleşen toplantıda, ilçeye bugüne dek yapılan yatırımlar ve ilerleyen süreçte yapılacak olan yeni çalışmalar hakkında Mobil Başkan Özkan’la bilgi alışverişi yapıldı.

Yapılan istişare toplantısında BUSKİ yetkilileri, Mobil Başkan Özkan’a ilçede bu zamana kadar yapılan yatırımları ve devam eden çalışmaları, projeleriyle birlikte detaylı olarak aktardı.

Karacabey Belediyesi ile sürekli olarak dirsek temasında olduklarını belirten ve bu konuda katkılarından dolayı da Mobil Başkan Özkan’a teşekkür eden BUSKİ Kanalizasyon Yapım Şube Müdürü Filiz Çubukçu, yapılacak çalışmalarda da bu birlikteliğin devam edeceğini ifade etti.bld_0084

Başarılı ve Sonuç Veren Çalışmalar Gerçekleştiriliyor

BUSKİ yetkilerini ağırlamaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Karacabey’in Mobil Belediye Başkanı Ali Özkan da istişare kültürüne verdiği önemi belirterek, “BUSKİ’nin ilçemize yaptığı yatırımlar mutluluk verici. Başarılı ve sonuç veren çalışmalar gerçekleştiriliyor.İlerleyen zamanda yapılacak olan çalışmalarkapsamında da kendileriyle istişarelerimiz sürmekte. ‘Modern kent Karacabey’i inşa etme hedefiyle, ilçemizi geleceğe taşıyacak gerek altyapı, gerekse üstyapı anlamında yenilikçi çalışmaları sırasıyla hayata geçirmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Lütfen Paylaşın ve Beğenin