ÇEPNİ, “BURSA İÇİN FİKRİ OLAN HERKESİ BEKLİYORUZ”

“Bursa’ya değer katmak hepimizin görevidir”

MÜSTAKİL SANAYİCİ VE İŞADAMLARI DERNEĞİ (MÜSİAD) BURSA ŞUBESİ BAŞKANI MUSTAFA GÜRSES VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ, BURSA KENT KONSEYİ BAŞKANLIĞINA SEÇİLEN HASAN ÇEPNİ’Yİ ZİYARET ETTİ.

Bursa Kent Konseyi (BKK) Başkanı Hasan Çepni, MÜSİAD Bursa Şubesi Başkanı Mustafa Gürses ve yönetim kurulu üyelerini kabul etti.

Bursa Kent Konseyi (BKK) Başkanlığına seçilen Hasan Çepni’ye tebrik ziyaretleri devam ediyor. Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bursa Şubesi Başkanı Mustafa Gürses ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelen BKK Başkanı Hasan Çepni, tebrikleri kabul etti. Bursa Kent Konseyi olarak şehirde fikri ve projesi olan kurumların desteklerini beklediklerini ifade eden Çepni, “Şehrin kalkınması için tüm dinamiklerin ortak akıl ile hareket etmesi büyük kazanımlar sağlar. Bu noktada özellikle Bursa Kent Konseyi olarak işbirliği ve fikir birliğine her zaman açığız. Bir araya gelerek şehir hakkında yapabileceklerimizi hep birlikte gözden geçirmeliyiz. Şehrimize değer katmak hepimizin görevidir” dedi.z

MÜSİAD Bursa Şubesi Başkanı Mustafa Gürses ise, Bursa’nın ekonomik kalkınmasına destek oldukları gibi sosyal ve kültürel açıdan da kalkınmasına destek olmayı sürdüreceklerini söyledi. Gürses, “MÜSİAD olarak Bursa Kent Konseyi Genel Kurul üyesi olmaktan gurur duyuyoruz. Bursa Kent Konseyi’nin her zaman yanında ve destekçisi olacağız. MÜSİAD Geçmiş Dönem Başkanı Hasan Çepni’ye yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.

Lütfen Paylaşın ve Beğenin