CHP, Bursa’da seçime hazır…

 CHP İl Başkanlığı binasında sürdürülen yoğun çalışmalarda, İl ve İlçe Yönetimleri, Kadın ve Gençlik Kolları, Milletvekili Adayları ve Danışmanları ile Partililer, yoğun bir tempo içinde çalışmalarını sürdürüyor.

Gerçekleştirdikleri parti içi toplantılarda, 7 Haziran seçimi öncesi ve sonrasında CHP politikalarının doğruluğunun ortaya çıkmasıyla, halkın CHP’ye olan güvenini arttırdığına vurgu yaptılar. Ülkenin ekonomik ve toplumsal darboğaza itilmesi pahasına, erken seçime gidildiğine dikkati çeken CHP Bursa Kurmayları, “Önce Türkiye” ilkesinden asla ödün verilmeyeceğinin altını çizdiler.

untitled                1 Kasım seçiminde en önemli engeller arasında zaman darlığı olduğunun gözardı edilemeyeceğini belirten CHP’liler, her şeye rağmen, seçime hazır olduklarını belirttiler. Bu seçim döneminde, İl Seçim İletişim Merkezi, İl Başkanlığı binasının da yer aldığı Fomara’daki Ortaklar İş Hanı’nda hazırlandı. İletişim Merkezi’nde seçim çalışma grupları, Milletvekili aday ve danışmanları çalışmalarını yürütecekler. Öte yandan basın emekçilerinin rahat çalışması için İletişim Merkezi’nde oda hazırlandı.

CHP’nin Bursa’da 11 Ekim tarihinde gerçekleştireceği miting de Partililerin çalışmalarına hız katarken, 8 Ekim Perşembe günü Hilton Balo Salonu’nda yapılacak kahvaltılı basın toplantısında, seçim süreci değerlendirilecek.

Lütfen Paylaşın ve Beğenin