CHP İL’DE GÖREV DAĞILIMI…

CHP İL YÖNETİMİ ÖZDEMİR BAŞKANLIĞINDAKİ İLK TOPLANTISINDA GÖREV DAĞILIMI YAPTI

CHP Bursa İl Başkanlığı olağan kongresinin ardından ilk toplantısını önceki akşam gerçekleştirdi. Şadi Özdemir başkanlığında geniş bir katılımın sağlandığı toplantıda, İl Yönetim Kurulu Üyeleri arasında görev dağılımı da yapıldı.

Kongre sürecinin içinde bulunulan durumun değerlendirildiği toplantıda İl Sekreterliğine Muharrem Or, İl Saymanlığı’na Şenay Akaltun getirilirken, İl Eğitim Sorumlusu Belgin Asa, İl Bilişim Sorumlusu da Kemal Atan oldu.

CHP Bursa İl Yönetim Kurulu toplantısının ardından Disiplin Kurulu da üyeler arasında görevlendirmeler yaptı.Disiplin Kurulu Başkanlığı’na Turgut Özkan, Disiplin Kurulu Başkan Yardımcılığına Hasan Keleşoğlu, Disiplin Kurulu Sekreterliğine Hasiye Ceylan görevlendirildi.

untitledCCHP İl Yönetim Kurulu toplantısında bir konuşma yapan Başkan Şadi Özdemir, yönetim kurulu üyelerine başarı dileklerinde bulundu. CHP’yi iktidara taşımak için taşın altına elini koyan herkese, her konuda sonsuz güven duyduğunu belirten Şadi Özdemir, “Birlik ve beraberlik içinde bir çalışma gerçekleştireceğiz. Amacımız ilk yerel seçimde 9 ilçede belediye başkanlığını kazanmak. Üye sayımızı 100 bine ulaştırmak” dedi.

Lütfen Paylaşın ve Beğenin