CHP’Lİ AYDIN, BURSA KÜTAHYALILAR DERNEĞİ’Nİ ZİYARET ETTİ

“YÖREMİZİN BİRAZ DA SEFASINI SÜRMEK İSTİYORUZ”


CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın, Bursa Kütahyalılar Kültür ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret ederek derneğin geleneksel olarak düzenlediği Yaren Gezeği’ne katıldı. Aydın, “Birlik ve beraberlik içerisinde olabilirsek sorunları aşar, yörenin geri kalmışlığının önüne geçebiliriz” dedi.

Kütahyalıları hemşerileri olarak gördüğünü, Kütahya’nın da Domaniç ve Tavşanlı gibi ilçelerinin de dağ yöresiyle aynı kaderi paylaştığını ifade eden Aydın, yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Aynı gelenekten geliyoruz, hepimizin aynı yörenin evladıyız. Yaşanan sıkıntıları dertleri çok iyi biliyoruz. Öncelikle yöremizin sorunlarına çözüm bulmak için çabalıyoruz. Yıllarca ben de DAĞDER’de başkanlık ve yöneticilik yaptım. Buraları okul gibidir. Yörelerinin sorunlarına dikkat çekmek ve çözüm yollarında yetkililere seslerini duyurmak açısından hemşeri derneklerini çok önemsiyorum. Sizin bir hemşeriniz olarak benim de kapım sizlere her zaman açık. Bursa Kütahyalılar Derneği’ni ve Beyhan Başkanı yılları takip ederim. Memleketi için yaptıklarını, çabalarını her zaman takdir ederim. Birlik ve beraberlik içerisinde olabilirsek sorunları aşar, yörenin geri kalmışlığının önüne geçebiliriz. Yılladır sorunlarla boğuşan yöremizin sorunlarını aşmasını istiyor, birazda sefasını da sürmek istiyoruz. Ben Meclis’te sürekli yöremizin sorunlarını dile getiriyorum ancak isteklerimiz yerine getirilmiyor. Bu sorunları hep birlikte hareket edersek aşabiliriz.”

Bursa Kütahyalılar Derneği Başkanı Beyhan Gündüz’de Erkan Aydın’ın gerçekleştirdiği ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Erkan Aydın’ı Kütahya’nın da milletvekili olarak gördüklerini ve her zaman desteklerinin devam edeceğini söyledi. 

Lütfen Paylaşın ve Beğenin