CHP’li vekillerden Bursa çıkarması

Sarıbal ve Cihaner terörün hedefi olan Kapalıçarşı’yı ziyaret etti

CHP Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal ve CHP İstanbul Milletvekili İlhan Cihaner Bursa’da terör saldırısına hedef olan Kapalıçarşı bölgesindeki esnafı ziyaret etti.

CHP Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal beraberinde CHP İstanbul Milletvekili İlhan Cihaner’le birlikte Bursa Kapalıçarşı esnafına ziyarette bulundu. Dükkanları tek tek ziyaret eden Sarıbal ve Cihaner, yaşananları tanıkların ağzından dinledi. Saldırının gerçekleştirildiği sokakta incelemelerde bulunan milletvekilleri, esnafa “geçmiş olsun” dileklerini iletti.

Toplumsal huzuru hedef alan terör saldırılarını lanetlediklerini belirten CHP İstanbul Milletvekili İlhan Cihaner, “Bursa halkına ve esnafımıza büyük geçmiş olsun. Teröre ve şiddete inat toplumsal barışı savunmaya devam edeceğiz” dedi.

Toplumsal huzurun bir an önce tesis edilmesi gerektiğini belirten CHP Bursa Milletvekili Sarıbal ise, “Çocuklarımızın geleceğe güvenle bakacağı, ölümlerin, gözyaşının olmadığı mutlu bir Türkiye’ye en kısa sürede kavuşmayı umut ediyoruz” şeklinde konuştu.

Lütfen Paylaşın ve Beğenin