Destek Çağrısı

SÜTAŞ ve NESTLE’YE ÇAĞRI

SÜTAŞKI VAR DA, KARACABEY AŞKI YOK MU?

 Gürel ERGEN-Karacabey Belediye ve  Karacabey Belediyespor Onursal Başkanı Ali Özkan, A Spor’da naklen yayınlanan Karacabey Belediyespor-Hatay karşılaşmasında takımımızın göğüs sponsorunun olmamasının, yani herhangi bir reklam almamasının birçok sporseverin dikkatini çekmiş olmasından söz ederek şöyle diyor:

Bu noktada da işimizin ne kadar zor olduğu apaçık ortadadır. Karacabeyli iş adamlarımıza, sanayicilerimize buradan bir kez daha çağrıda bulunmak istiyorum: Biz çok büyük bir işi başardık. Karacabey’imiz için taşın altına elimizi, yüreğimizi koyduk. Tüm Türkiye’de gıptayla izlenecek bir takım oluşturduk. Ve ilçemizin bu noktada reklamına, marka imajına katkı sağlıyoruz. Bu anlamda Karacabey’de faaliyet gösteren iş adamlarından da destek bekliyoruz.

Başkan Özkan yerden göğe kadar haklı.Karacabey Belediyespor halen kendisinden 5-10 kat fazla ekonomik güce sahip rakiplerine karşı dişe diş bir mücadele verirken “Karacabey”adını sağır sultana bile duyuruyor.Karacabey Belediyespor üzerine düşeni kat kat yerine getirirken,ilçemizin  ileri gelen iş adamları ve sanayiciler  ise sadece seyrediyor. Örneğin dünya devi Nestle ve Türkiye markası Sütaş neden bu konuda sessiz ve isteksiz?

Bu iki firma, gururumuz olan Karacabeyspor’a neden göğüs reklâmı için sponsor olmazlar!?

Öz be öz Karacabey’in olan Sütaş’ın, Sütaşkı var da, Karacabey aşkı yok mu acaba?

İlçemizde varlığı ile kıvanç duyduğumuz dünya markası Nestle’nin sponsorluk için ayıracağı kaynak, ekonomik gücü dikkate alındığında devede kulak bile değildir. 

16 Aralık 2020 Çarşamba günü Kadıköy’de oynanacak Fenerbahçe-Karacabey Belediyespor karşılaşmasına mavi siyahlıların bu iki firmadan birinin reklâmı ile çıkması biz Karacabeylilerin ayrıca göğsünü kabartacaktır. 

Nestle ve Sütaş yöneticileri !

Karacabeyli sporseverlerin bundan böyle sizin ürünlerinizi tüketirken, neden Karacabey Belediyespor’a reklâm sponsoru olmadığınızı sorgulayacaklarını lütfen unutmayınız!

 

Lütfen Paylaşın ve Beğenin