ELEKTRİK KESİNTİLERİNDEN “İLLALLAH” DEDİK !

PROGRAMSIZ VE ANİ ELEKTRİK KESİNTİLERİ BIKTIRDI…

Karacabey ilçe merkezinde, Yeniköy ve Malkara’da yaşanan programsız ve ani elektrik kesintileri vatandaşı adeta canından bezdirdi.

Günün belli belirsiz bir anında ya da gece sık sık kesilerek bazen  kısa, bazen de uzun bir süre geçtikten sonra tekrar verilen enerjinin ani yüklenmesi ise günümüzde artık herkesin kullandığı çok sayıda ve çeşitli elektrikli aletlerin arızalanmasına neden oluyor.

Günümüz teknoloji çağı.Nerede ise herkes bilgisayar kullanıyor.Ani elektrik kesintileri karşısında çoğu zaman güç kaynakları bile yetersiz kalıyor.Elektronik cihazlar ise programlı. Örneğin Tv’de bir proğramı kayıt için yaptığınız ayar elektrik kesilince sıfırlanıp hiçbir işe yaramıyor.Arızalanan cihazlar da cabası.headline

Şebekede arıza mı vardır, yoksa enerji yetersizliği mi? Sorun her ne ise daha fazla uzatılmadan giderilmelidir.Elektrik faturalarının kayıp kaçak bedeli de dahil  vaktinde ödenmesini isteyen UEDAŞ gereğini yapmalı ve Karacabeylileri bu dertten ivedilikle kurtarmalıdır.Çünkü artık canımız burnumuza geldi ve  cümleten “İllallah” dedik!

Lütfen Paylaşın ve Beğenin