ELEŞTİRİLERİMİZ DİKKATE ALINDI !


YİNE BAŞARDIK ! ÖZKAN’IN EVİNİN YAKININDAN “O CİSİM” KALDIRILDI

Birkaç gün önce  şöyle yazmıştık: “Fotoğrafı Bursa Caddesi Hacı Haşim Onur Camii karşısı, eski PTT binasının tam köşe kaldırımında çektik. Belediye Başkanı Ali Özkan’ın da ikamet ettiği eve 30 metre mesafede…Şehrin göbeği denilebilecek bir yere ve yol ortasına devasa metal bir cisim konulmuş? Aylardır orada duruyor. Evine girip, çıkan başkan Özkan’ın bunu görmüyor olması imkansız. Yaya vatandaşlar, çocuk arabası süren Hanımefendiler, etrafından dolanarak geçerken cisme  “Bu da ne?” anlamında soran  ve şaşkın gözlerle bakıyor. Hani yaya kaldırımlarının işgali önlenmişti? Gerçekten bu cisim de neyin nesidir? Bir bilen ve orada bulunmasının nedenini açıklayacak yetkili var mıdır?”AA

KALDSIRILDI

VE O CİSİM KALDIRILDIA

Takipçilerimizin bildirdiğine göre, yakınlardaki bir pastanenin, pasta taşıma aracı olan ve yaya vatandaşların kaldırımda yürümelerine engelleyen ” o cisim” artık yerinde değil! Umarız geçici bir süreliğine değil, süresiz olarak kaldırılmış olsun! Uyarımızı dikkate alanlara Karacabeyli olarak teşekkür ederiz.


ARIZALI OLAN BUSKİ OTOMATİK ÖDEME NOKTASI DA ONARILDI

“Aylar önce basın davet edilerek, şatafatlı bir törenle vatandaşın hizmetine sunulan Karacabey Kaymakamlık binası bahçesindeki BUSKİ Otomatik Ödeme  noktasının  arızalı olduğunu bir süre önce bu köşeden yetkililere duyurmuştuk..  Tam gün herhangi bir işyerinde çalışmakta olan vatandaşlarımız, gerek ödeme yapmak, gerekse su kartına kontör yüklemek için öğle saatlerinde veya izinde oldukları hafta sonu fırsat yaratarak kaymakamlık bahçesindeki ödeme noktasına geliyor. Ancak tam bir hayal kırıklığı yaşıyor ve  tepkisini, ağzına gelen burada yazmakta sakınca gördüğümüz galiz ve çirkin kelimelerle gösteriyor.

Özkan’a ve Kaya’ya  sormak istiyoruz: Vatandaşların bekleme noktalarında uzun kuyruklar oluşturmasından şimdi çok mu memnunsunuz?” demiştik ya…!!! 2Bugünkü cumartesi günü  baktık ki, arıza giderilmiş ve bir vatandaş otomatik ödeme noktasında işlem yapıyor. İznini alarak, sizlerle paylaşmak amaçlı  fotoğrafladık. Sanki kendi işimiz görülüyormuş gibi de mutlu olduk.20160316_121300


Karacabey YENİ HABER, her şeyin en iyi ve en güzeline lâyık olan siz Karacabeyliler için var. Hiçbir siyasi görüşün destekçisi olmayan sitemiz; eğriye eğri, doğruya doğru demekten asla vazgeçmeyecektir. Eleştirilerimizin olumlu sonuç vermesi ve desteğiniz azmimizi daha da artırmaktadır. Sizlere yürekten teşekkür ederiz.

Lütfen bizi izlemeye devam ediniz. Saygılarımızla…

Lütfen Paylaşın ve Beğenin