Esgin Mustafakemalpaşa’da iki seçim ofisi açtı

 Karacabey seçim ofisi açılışı sonrasında Mustafakemalpaşa’da iki seçim ofisi açan Ak Parti Bursa Milletvekili adayı Dr. Mustafa Esgin, “Türkiye’de 1 Kasım’dan sonra milletimiz yeniden iktidara gelecektir” dedi.

Ak Parti Bursa Milletvekili adayı Dr. Mustafa Esgin, Karacabey’de yaptığı coşkulu seçim ofisi açılışı sonrasında Mustafakemalpaşa’da da halkın yoğun katılımıyla iki seçim ofisi birden açtı. Seçim ofisi açılışları arasındaki yolda protokol ve gönüldaşlarıyla birlikte terörü lanet, birlik ve beraberlik yürüyüşü yapan Esgin’e hemşerileri sevgi gösterisinde bulundu.

Mustafakemalpaşa seçim ofisi açılışlarına Ak Parti Bursa Milletvekili Önder Matlı, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Abdülkadir Karlık, Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, Ak Parti Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı Sadettin Akkoyunlu ile birlikte parti teşkilatı ve kalabalık bir halk topluluğu katıldı. Açılışta konuşan Dr. Mustafa Esgin, konuşmasının başında Ankara’da gerçekleşen terör saldırısında hayatını kaybeden vatandaşlara başsağlığı diledi.

foto1                                                HEDEF 1 KASIM’DA İSTİKRAR

Esgin, “Türkiye’nin huzuruna, birlik ve beraberliğine kasteden bu hain saldırıyı tel’in ediyorum. Türkiye’de kaos yaratmak isteyen alçakların amaçları, milletin ferasetiyle akim kalacaktır. Milletimiz ülkemizin istikrarı ve huzuru üzerinde oynanan bu hain saldırıya en iyi cevabı 1 Kasım’da sandıkta verecektir. İnanıyorum ki 1 Kasım’da milletimiz yeniden iktidara gelecektir” dedi.

AK BEYANNAMEMİZ KARŞILIK BULDU

Ak Parti’nin seçim beyannamesinde her kesime yönelik önemli ekonomik vaatler olduğuna dikkat çeken Esgin, “Ak Parti’nin iktidarda olduğu 13 yıl boyunca Türkiye ekonomide büyük atılımlar gerçekleştirdi. Türkiye’deki istikrarı bozmak isteyen şer odaklarına milletimiz geçit vermeyecektir. Ak beyannamemizde ekonomiyi ve halkımızın refahını ön planda tuttuk. Projelerimiz ve hizmet odaklı anlayışımız halkımız nezdinde olumlu karşılandı. Türkiye’nin kaderini belirleyen seçimlerde sandıktan yine istikrar yine Ak kadrolar çıkacaktır” dedi.

foto

 

Lütfen Paylaşın ve Beğenin