GAZETE AL, ALTIN KAZAN

Malatya’da, “Yerel gazete al, altın kazan” projesi kapsamında Ekim ayı ödülü verildi.

 Malatya‘da, Basın İlan Kurumu (BİK) Malatya Şubesi ile Kahveciler Esnaf Odası işbirliği çerçevesinde, kıraathane, çay ocağı ve kafeler için başlatılan “Yerel gazete al, altın kazan” projesi kampanyası çerçevesinde Mücelli Caddesi, Hamidiye Mahallesi Derme Sokak, Turgut Temelli Caddesi, Niyazi Mısri Caddesi, Turgut Temelli Caddesi Kığılı Cami civarı, İsmetiye Mahallesi ile Emeksiz Caddesi mevkiindeki kıraathane, çay ocağı ve kafeler ziyaret edildi.

KURA ÇEKİLDİ

Ziyaretler sonrasında, en az 3 yerel gazete bulunduran kıraathane, çay ocağı ve kafelerin isimleri torbaya konulup kura çekildi. Kazanan Mahmut Sezgin isimli esnafa Ekim ayı altın hediyesi verildi. İsmetiye Mahallesi Buğra Sokak 2 numaralı binada bulunan Sezgin Çay Ocağı işletmesinin sahibi esnaf Mahmut Sezgin, çektiği kurada kendi ismini çıkartarak, altın hediyesinin sahibi oldu.

 

KAMPANYA DEVAM EDECEK

1 Temmuz 2015 tarihinde hayata geçirilen ve Aralık ayı sonunda tamamlanacak olan “Yerel gazete al, altın kazan” projesi kampanyasının Ekim ayı çalışması tamamlanığını söyleyen BİK Malatya Şubesi Müdürü Nihat Abacı, internetin yaygınlaştığı günümüzde gazete satışlarının azaldığına dikkat çekti.

 

Lütfen Paylaşın ve Beğenin