‘Halil İbrahim Sofrası’ Akhisar’da

‘Halil İbrahim Sofrası’ adı verilen ve ilgili mahalledeki sorunların ve çözüm yollarının yerinde belirlenmesi amacı taşıyan istişare toplantılarını hız kesmeden sürdüren Karacabey’in Mobil Belediye Başkanı Ali Özkan’ın, bir başka durağı kırsalda yer alan Akhisar Mahallesi olurken, belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve daire müdürlerinin sorunları titizlikle not aldığı ziyarette, AK Parti İlçe Başkanı Murat Erol ve Ticaret Borsası Başkanı Murad Bertan da hazır bulundu.

 Karacabey ‘in Mobil Belediye Başkanı Ali Özkan, ‘Halil İbrahim Sofrası’ etkinliklerini tüm hızıyla sürdürmeye devam ediyor.

‘Mobil Başkan’ sloganı ile ülke genelinde adını duyuran Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan tarafından, kırsal ve kent merkezi ayırt etmeksizin kararlılıkla sürdürülen ve sorunların vatandaşlarla yerinde değerlendirilerek, çözüm yollarının geliştirildiği ‘Halil İbrahim Sofrası’nın son durağı Akhisar Mahallesi oldu.

Talepler Titizlikle Not Alınıyor

Mobil Başkan Özkan ile birlikte, AK Parti Karacabey İlçe Başkanı Murat Erol ve Ticaret Borsası Başkanı Murad Bertan da Akhisar Mahallesi’ndeki etkinlikte hazır bulunurken; belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve daire müdürleri tarafından sorunlar ve çözüm yolları da titizlikle not alındı.

“Sorunları Belediye Başkanımıza İletmekten Mutluyuz”

Akhisar Mahallesi sakinlerinin de yoğun katılımının gözlendiği ziyarette, Mobil Belediye Başkanı Ali Özkan ile aynı masayı paylaşmaktan ve taleplerini yüz yüze aktarma fırsatı bulmaktan dolayı duydukları hoşnutluğa, özellikle vurgu yapan vatandaşlar; “Belediye başkanımız ve beraberindeki yetkililere, tüm belediyeyi ilgilendiren sorunların yanı sıra; tarımsal ve hayvancılık konularında karşılaştığımız diğer sorunları da aktarma şansı yakaladık. Yetkililerin, bizlerin ayağına kadar gelmesinden devletimiz adına kıvanç duyduk” şeklinde görüşlerini dile getirirken, Mobil Başkan Özkan’a çiçek takdiminde de bulundu.

Ortak Aklı Önemsiyoruz

Akhisar Mahallesi sakinleriyle bir araya gelmekten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Mobil Belediye Başkanı Ali Özkan da Karacabey’in topyekûn gelişimi adına yoğun çaba gösterdiklerini anımsatarak, merkez-kırsal ayırt etmeksizin ilçenin her noktasına değer katacak çalışmalar gerçekleştirmeyi hedeflediklerini söyledi.

Göreve geldikleri günden bu yana, istişare kültürü çerçevesinde ortak aklın gücüne inanarak hareket ettiklerine değinen Mobil Başkan Ali Özkan, ‘Halil İbrahim Sofrası’ buluşmalarının da bu anlamda oldukça faydalı sonuçlar ortaya çıkardığını söyledi.

 

 

Lütfen Paylaşın ve Beğenin