‘Halil İbrahim Sofrası’ Bayramdere’de Kuruldu

‘Halil İbrahim Sofrası’ adı verilen ve ilgili sorunların ve çözüm yollarının yerinde belirlenmesinin hedeflendiği istişare toplantılarını tüm hızı ile sürdüren Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Bayramdere Mahallesi’nde gerçekleştirdiği toplantıda, kırsal mahallelerde Bursa Büyükşehir ve Karacabey Belediyeleri tarafından büyük ölçekli yatırımlara imza atıldığını ve modernleşme adına büyük değişim yaşandığına vurgu yaptı.

  Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, ‘Halil İbrahim Sofrası’ etkinliklerini tüm hızıyla sürdürmeye devam ediyor.

 ‘Mobil Başkan’ sloganı ile ülke genelinde adını duyuran Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan tarafından, kırsal ve kent merkezi ayırt etmeksizin kararlılıkla sürdürülen ve sorunların vatandaşlarla yerinde değerlendirilerek, çözüm yollarının geliştirildiği ‘Halil İbrahim Sofrası’nın son durağı, tatil beldesi Yeniköy’ün de içinde yer aldığı Bayramdere Mahallesi oldu.

 Vatandaşlar Sorunlarını Dile Getirdi

 Başkan Özkan ile birlikte, AK Parti Karacabey İlçe Başkanı Murat Erol ve beraberindeki Yönetim Kurulu üyeleri de Bayramdere Mahallesi’ndeki etkinlikte hazır bulunurken; belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve daire müdürleri tarafından sorunlar ve çözüm yolları da titizlikle not alındı.

 Vatandaşlar Kırsalda Gerçekleştirilen Yatırımlardan Memnun

 Bayramdere Mahallesi sakinlerinin de yoğun katılımının gözlendiği ziyarette vatandaşlar, Belediye Başkanı Ali Özkan ile aynı masayı paylaşmaktan ve taleplerini yüz yüze aktarma fırsatı bulmaktan dolayı duydukları hoşnutluğa, özellikle vurgu yaptı.

Ali Özkan: Vatandaşlardan Olumlu Tepkiler Almaktan Memnunuz

Tüm ilçe genelinde Büyükşehir ve ilçe belediyeleri olarak gerçekleştirilen büyük ölçekli yatırımların giderek ivme kazandığını belirterek, modernleşme adına yaşanan büyük değişimden de vatandaşların övgü ile bahsettiğini ifade eden Belediye Başkanı Ali Özkan da Karacabey’in topyekûn gelişimi adına yoğun çaba gösterdiklerini anımsattı.

 Başkan Özkan, tatil beldesi Yeniköy’ünde içinde yer aldığı Bayramdere’nin de bu hizmetlerden en güzel şekilde yararlandığını kaydetti.

 Vatandaşlarımızın Desteği Bizlere Çalışma Şevki Veriyor

 Mali yönden uyguladıkları planlı çalışmalar sayesinde, oldukça güçlü hale geldiklerini ve zaman içerisinde tüm sorunları çözebilecek güçte olduklarını da sözlerine ekleyen Başkan Ali Özkan; “Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana, istişare kültürü çerçevesinde ortak aklın gücüne inanarak hareket ediyoruz. ‘Halil İbrahim Sofrası’ buluşmalarımızın da oldukça faydalı sonuçlar ortaya çıkardığını memnuniyetle görüyoruz. Sizlerden aldığımız bu destek ve şevkle, gerçekleştirilemeyecek hizmet olmadığına yürekten inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

Lütfen Paylaşın ve Beğenin