“HALİL İBRAHİM SOFRASI” ÇARIK’TA KURULDU

‘Halil İbrahim Sofrası’nın Son Adresi Çarık Mahallesi Oldu


‘Halil İbrahim Sofrası’ etkinliklerini  sürdüren Karacabey’in Mobil Belediye Başkanı Ali Özkan’ın, istişare kültürü çerçevesinde yürüttüğü vatandaş buluşmalarının yeni adresi Çarık Mahallesi oldu.Belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve daire müdürlerinin de hazır bulunduğu ziyarette, mahalledeki ihtiyaçlar ve çözüm yolları, vatandaşlarla birlikte değerlendirildi.

Karacabey’in Mobil Belediye Başkanı Ali Özkan, ‘Halil İbrahim Sofrası’ etkinliklerini hız kesmeden sürdürüyor.

‘Mobil Başkan’ sloganı ile ülke genelinde adını duyuran Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan tarafından, kırsal ve kent merkezi ayırt etmeksizin kararlılıkla sürdürülen ve sorunların vatandaşlarla yerinde değerlendirilerek, çözüm yollarının birlikte geliştirildiği ‘Halil İbrahim Sofrası’ etkinliklerine, Çarık Mahallesi’nde devam edildi.

Sorunlar Titizlikle Not Alındı

İlçe ile tatil beldesi Yeniköy’e uzanan asfalt üzerinde yer alan Çarık Mahallesi’nde gerçekleştirilen buluşmaya; belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve daire müdürleri ile birlikte adeta çıkarma yapan Mobil  Belediye Başkanı Ali Özkan, mevcut sorunları yardımcıları ile birlikte titizlikle not alarak, çözüm yollarını vatandaşlarla birlikte değerlendirdi.

“Belediye Yetkililerini Aramızda Görmekten Onur Duyduk”

Belediye Başkanı Ali Özkan ile aynı masayı paylaşmaktan ve taleplerini yüz yüze aktarma fırsatı bulmaktan dolayı duydukları hoşnutluğa, özellikle vurgu yapan Çarık Mahallesi sakinleri; “Belediye Başkanımız ve yanındaki yetkililere, tüm belediyeyi ilgilendiren sorunların yanı sıra; tarımsal ve hayvancılık konularında karşılaştığımız diğer sorunları da aktarma şansı yakaladık. Yetkililerin, bizlerin ayağına kadar gelmesinden dolayı devletimiz adına onur duyduk” şeklinde konuştu.

“Ortak Aklı Önemsiyoruz”

Çarık Mahallesi sakinleriyle bir araya gelmekten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Mobil Belediye Başkanı Ali Özkan da Karacabey’in topyekûn gelişimi adına yoğun çaba gösterdiklerini anımsatarak, merkez-kırsal ayırt etmeksizin, ilçenin her noktasına değer katacak çalışmalar gerçekleştirmeyi hedeflediklerini söyledi.

Göreve geldikleri günden bu yana, istişare kültürü çerçevesinde ortak aklın gücüne inanarak hareket ettiklerine değinen Başkan Ali Özkan, ‘Halil İbrahim Sofrası’ buluşmalarının da bu anlamda oldukça faydalı sonuçlar ortaya çıkardığını bildirdi.

 

Lütfen Paylaşın ve Beğenin