Halil İbrahim Sofrası’ İkizce Mahallesi’nde Kuruldu

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, ‘Mobil Başkan’ sloganı ile gerçekleştirdiği ‘Halil İbrahim Sofrası’ isimli vatandaş buluşmalarını hız kesmeden sürdürürken, belediyenin gerçekleştirdiği yatırımları da yerinde inceledi.


 ‘Halil İbrahim Sofrası’ etkinliklerini, önceki gün İkizce Mahallesi’nde sürdüren Karacabey’in Mobil Belediye Başkanı Ali Özkan, vatandaşlarla bir araya gelerek sorunları ve talepleri vatandaşlarla birlikte masaya yatırdı.

 Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, ‘Mobil Başkan’ sloganı ile gerçekleştirdiği ‘Halil İbrahim Sofrası’ etkinliklerini hız kesmeden sürdürürken, belediyenin gerçekleştirdiği yatırımları da yerinde inceledi.

 Karacabey’in Mobil Belediye Başkanı Ali Özkan, İkizce Camii’nde kılınan sabah namazı sonrası mahalle kahvesinde kurulan sofrada vatandaşlarla aynı masayı paylaşarak, sorun ve çözüm önerilerini masayı yatırırken, belediye tarafından gerçekleştirilen yatırımları da denetledi.

 Vatandaşlarımızla Birlikte Çözüm Yolları Geliştireceğiz

 ‘Halil İbrahim Sofrası’ buluşmalarını çok önemsediklerini kaydeden Mobil Başkan Ali Özkan; “Karacabey Belediyesi olarak, Halil İbrahim Sofrası ismini verdiğimiz vatandaş buluşmalarında, merkez-kırsal ayırt etmeden kahvehanelerde, camilerde bu toplantıları gerçekleştiriyoruz. Karacabey Belediyesi’nden herhangi bir talebiniz, isteğiniz, sıkıntınız varsa onları dinlemeye, sizlerle beraber değerlendirmeye ve çözüm yollarını geliştirmeye her zaman hazırız ve bunu geliştirerek sürdürmeye de son derece kararlıyız” dedi.

 Yetkililerin İlgisinden Memnunuz

 Belediye Başkanı ile aynı masayı paylaşarak sorunlarını aktarmaktan ve belediyenin mahallelerine gerçekleştirdiği yatırımlardan duydukları memnuniyeti aktaran İkizce Mahallesi sakinleri de, “Büyükşehir Yasası ile mahalle statüsüne kavuşmamız ve modern belediyecilik imkânlarından faydalanmanın yanı sıra; yetkililerin mahallemize gelerek taleplerimizle yakından ilgilenmesi ve bizleri dinlemesinden büyük mutluluk duyuyoruz” şeklinde konuştu.

Lütfen Paylaşın ve Beğenin