Halil İbrahim Sofrası İnkaya Mahallesi’nde

‘Halil İbrahim Sofrası’ adı verilen ve ilgili mahalledeki sorunların ve çözüm yollarının yerinde belirlenmesi amacını taşıyan istişare toplantılarını hız kesmeden sürdüren Karacabey’in Mobil Belediye Başkanı Ali Özkan’ın, bir başka durağı kırsalda yer alan İnkaya Mahallesi oldu.


Talepler Titizlikle Not Alınıyor

 İnkaya Mahallesi’ndeki vatandaş buluşmasında, Mobil Başkan Özkan ile birlikte belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve daire müdürleri de tam kadro hazır bulunurken, vatandaşlarca dile getirilen sorunlar veçözüm yolları da titizlikle not alındı.

 “Sorunları Belediye Başkanımıza İletmekten Mutluyuz”

 İnkaya Mahallesi sakinlerinin de yoğun katılımının gözlendiği ziyarette,Mobil Belediye Başkanı Ali Özkan ile aynı masayı paylaşmaktan ve taleplerini yüz yüze aktarma fırsatı bulmaktan dolayı duydukları hoşnutluğa, özellikle vurgu yapan vatandaşlar; “Belediye Başkanımız ve beraberindeki yetkililere, tüm belediyeyi ilgilendiren sorunların yanı sıra; tarımsal ve hayvancılık konularında karşılaştığımız diğer sorunları da aktarma şansı yakaladık. Yetkililerin, bizlerin ayağına kadar gelmesinden devletimiz adına kıvanç duyduk” şeklinde görüşlerini dile getirdi.

 Ortak Aklı Önemsiyoruz

 İnkaya Mahallesi sakinleriyle bir araya gelmekten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Mobil Belediye Başkanı Ali Özkan da Karacabey’in topyekûn gelişimi adına yoğun çaba gösterdiklerini anımsatarak, merkez-kırsal ayırt etmeksizin ilçenin her noktasına değer katacak çalışmalar gerçekleştirmeyi hedeflediklerini söyledi.

 Göreve geldikleri günden bu yana, istişare kültürü çerçevesinde ortak aklın gücüne inanarak hareket ettiklerine değinen Mobil Başkan Ali Özkan, ‘Halil İbrahim Sofrası’ buluşmalarının da bu anlamda oldukça faydalı sonuçlar ortaya çıkardığını söyledi.

Lütfen Paylaşın ve Beğenin