HİÇ’DE MATLI’YA BİR ÖDÜL DAHA…

MATLI’YA HİÇ’DE PEŞPEŞE 2. ÖDÜL…

 Bu yıl dördüncü kez gerçekleştirilen Halkla İlişkiler Çalışmaları (HİÇ) Ödülleri sahiplerini bulurken, Matlı AŞ “Hayvancılık Akademisi Portalı” çalışmasıyla katıldığı yarışmanın Kurumsal İletişim kategorisinde birinci oldu. Törende Matlı AŞ’nin danışman firması olarak BPR İletişim Danışmanlığı da ödüllendirildi.

Bursa Halkla İlişkiler Derneği’nin (BHİD), halkla ilişkiler ve kurumsal iletişim çalışmalarını teşvik etmek amacıyla düzenlediği ve etkisi her yıl büyüyen HİÇ Ödülleri, geçtiğimiz yıl yerelden ulusala açılmış ve Matlı AŞ geçen yıl da “kadın yetiştirici eğitimleri” projesiyle kurumsal iletişim kategorisinde yine birinci olmuştu. Böylece Matlı AŞ HİÇ’de peş peşe ikinci ödülünü aldı.

DSC_7934“HİÇ, olmazsa olmaz” sloganıyla gerçekleştirilen bu yılki yarışmada da birinciliği elde etmekten mutlu olduklarını belirten Matlı AŞ Kurumsal İletişim ve Halkla İlişkiler Yöneticisi Melek İbiş, “Türkiye’nin yemcisi durumunda olan ve ülke genelinde Karacabey’in yanı sıra, Manisa-Turgutlu, Tekirdağ-Çorlu, Konya, Samsun ve Gaziantep’te üretim yapan Matlı AŞ, hayvancılık sektörüne yönelik çalışmalarında yetiştiricilerin eğitimine ve bilgi paylaşımına da büyük önem vermektedir. Geçen yıl kadın yetiştiricilerin eğitimi konusundaki sosyal sorumluluk projemizle, bu yıl da hayvancılık akademisi çalışmamızla kurumsal iletişim kategorisinde birinci olmaktan mutluyuz. Matlı AŞ başarılarını bir kez daha kanıtlamıştır. Bu anlamda hem Matlı AŞ bünyesindeki kurumsal iletişim bölümümüzde beraber çalıştığım arkadaşlarıma hem de danışmanlığımızı yapan BPR iletişim Danışmanlığı’na teşekkür ederiz” dedi.DSC_7599

HİÇ ödüllerinde Matlı AŞ’ye bu yıl da birincilik ödülü getiren hayvancılıkakademisi.com adresli portalda yetiştiriciler ile hayvan beslemeden sektörel gelişmelere, yetiştiricilerin sanal ortamda buluşturulmasından yetiştiricilerin sorularının yanıtlanmasına kadar değişik konularda yazılı ve görsel eğitimler ile bilgi paylaşımları yapılıyor.

Lütfen Paylaşın ve Beğenin