HUZURUMUZU BOZAMAYACAKSINIZ

Bursa Valisi İzzettin Küçük, 15 Temmuz gecesi gerçekleştirilen darbe girişimi sonrası meydanlarda demokrasiye sahip çıkan vatandaşlara yönelik verdiği birlik ve beraberlik mesajını, ziyaret ettiği Bursa Garnizon Komutanlığından dile getirdi.

Vatan müdafaasında askerimizin ve emniyet güçlerinin omuz omuza kahramanca gerçekleştirdikleri mücadelenin birkaç hain yüzünden lekelenemeyeceğini söyleyen Vali Küçük: “ Çok şükür Ülke olarak çok ciddi bir sınavdan birlik ve beraberliğimizi güçlendirerek çıktık.3                      Bu şer odakları bir kez daha gördüler ki huzurumuzu, birliğimizi, dirliğimizi bozamayacaklar.4                    Ben güzel ülkemin yürekli evlatlarını gözlerinden öpüyorum. Bütün dünyaya Türk’ün gücünü gösterdiler. Allah bu gibi durumlarla bizleri İnşallah bir daha sınamaz.” dedi.5

Garnizon ziyaretinde askerlerle birlikte yemek de yiyen Vali Küçük’ü daha sonra Garnizon ve Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Seyfullah Saldık, JÖH (Jandarma Özel Harekat) Taburunu gezdirerek bilgi verdi.

 

Lütfen Paylaşın ve Beğenin