İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız’dan Özkan’a Ziyaret

Bursa İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız, Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan’ı ziyaret ederek istişarelerde bulundu.


Sıcak bir atmosferde gerçekleşen ziyarette Başkan Ali Özkan; Türk milletinin barış ve huzuru için kahramanca görev yapan polisin, her zaman yanlarında olmaya devam edeceklerini söyledi.

Bursa İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız, Karacabey’in Mobil Belediye Başkanı Ali Özkan’ı ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

Önceki gün gerçekleşen ziyarette, Karacabey İlçe Emniyet Müdürü Arif Günal da hazır bulunurken, ilçedeki asayiş konuları masaya yatırıldı.

Ziyarette, Karacabey’in Bursa’nın en önemli ilçelerinden biri olduğunu dile getiren ve toplumun huzuru için gerçekleştirdikleri çalışmalarda, Karacabeylilerin her zaman yanlarında olduğunu görmekten duyduğu memnuniyeti ifade eden Bursa İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız, Türk polisine verdikleri destek için de Mobil Başkan Özkan’a teşekkürlerini sundu.

 “Türk Polisi Milletimizin Asil Evlatlarıdır”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Mobil Başkan Ali Özkan da Türk polisinin kahramanca ve fedakârca görev yapan, milletin asil evlatları olduğuna vurgu yaptı.

Karacabeyli vatandaşların polisin yanında olmayı kararlılıkla sürdüreceğini de sözlerine ekleyen Mobil Başkan Ali Özkan, İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız’a milli birliğimizin simgesi Türk bayrağı ile ülkenin en büyük nilüfer yataklarının bulunduğu longoz ormanlarından çekilmiş bir fotoğraf tablosu hediye etti

Lütfen Paylaşın ve Beğenin